«Поліція не дасть спровокувати силові протистояння у центрі Києва» – Сергій Князєв (відео)

Про це Голова Національної поліції заявив сьогодні, 18 жовтня.

Сергій Князєв зазначив, події 17 жовтня біля Верховної Ради України отримають кваліфіковану юридичну оцінку.

«Нікому не вдасться використати правоохоронців для дестабілізації ситуації у Києві. Усі громадяни мають право на свій вибір і волевиявлення, а ми, у свою чергу – забезпечимо їх безпеку», – зазначив глава Нацполіції, додавши, що правоохоронці завадили певним силам завершити мирні акції можливим кровопролиттям.Сергій Князєв також наголосив, що функціями поліції є забезпечення безпеки учасників мирних акцій у центрі столиці, але при цьому правоохоронці повинні забезпечити і функціонування державних структур, зокрема – Верховної Ради України. Відтак усі факти протиправних посягань стосовно народних депутатів будуть оперативно і об’єктивно розслідуватися, аби не було порушено право народних депутатів на вільне голосування за знакові законопроекти.

З цією метою правоохоронцями вжито таких превентивних заходів, як забезпечення пропуску учасників масових заходів на територію їх проведення – через рамки металошукачів. Відтак упродовж вчорашнього та сьогоднішнього дня поліція неодноразово повідомляла про вилучену зброю, вибухівку, гранати, димові шашки, балаклави та однострої.

«Це для чого? Аби висловити свої політичні погляди? Будь ласка. Але ми маємо забезпечити безпеку учасників, громадян, які працюють у цій місцевості і проживають, а також – роботу усіх органів влади, які працюють у центрі міста», – наголосив Сергій Князєв, нагадавши про події 31 серпня 2015 року. Тоді від вибуху кинутої гранати загинули люди.

Сергій Князєв повідомив, що відкрито кримінальне провадження за фактом отримання тілесних ушкоджень військовослужбовцем Національної гвардії і працівником поліції, а також – за фактом пограбування, де об’єктом посягання є військове майно.

Він також зазначив, що зараз ситуація в місці проведення масових заходів контрольована. Там перебуває достатня кількість поліції і військовослужбовців Нацгвардії, аби забезпечити безпеку громадян і безперешкодне функціонування державних установ.

Нагадаємо, 17 жовтня, під час масових заходів у центрі Києва постраждали четверо осіб. Один з постраждалих – поліцейський. За фактом подій у центрі Києва відкрито кримінальне провадження.

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії