Санкції на часі. 23.02.2024

Латвія забороняє імпорт сільськогосподарської продукції з росії та білорусі, навіть якщо продукція цих країн ввозиться до Латвії з третіх країн. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 23.02.2024.

Читати далі

З Днем народження, ювіляре! 

Ющенко прийшов до влади через Майдан, і українці вперше відчули те бунтівне: “разом нас багато – нас не подолати”. Президент, який першим озвучив національну обʼєднуючу українську ідею «Геть від Москви!».

Читати далі

Милитаристская россия

К так называемому «Дню защитника отечества» был приурочен целый комплекс мероприятий, указывающий на подчеркнуто агрессивный, военизированный характер текущего режима, оккупировавшего Кремль.

Читати далі

Вісті з фронтів. 23.02.2024

Сили та засоби військово-морського флоту рф, в тому числі носії КРМБ типу “Калибр”, в акваторіях Чорного, Каспійського та Середземного морів.

Читати далі

Новости из США. 22 февраля 2024 года

• Байден встретился с родственниками Навального и заявил о новых санкциях против РФ • прокуратура предъявила обвинения из-за нарушения санкций • Демократы собирают подписи для рассмотрения законопроекта о помощи Украине, Израилю и Тайваню в обход спикера • Смирнов, которого обвиняют в дезинформировании ФБР, арестован вторично

Читати далі