Про справи боєприпасні

Оцініть обсяги інвестицій в країнах-партнерах України, щоб запустити виробництво вибухівки та снарядів. Стає зрозуміліше, чому у нас – дефіцит снарядів.

Читати далі

ЄвроСолідарність не голосувала за урядовий законопроєкт про мобілізацію

Ця версія законопроєкту мало чим відрізняється від попередньої, порушує Конституцію, права громадян і містить корупційні ризики. Там немає заохочення, а лише примус і правові обмеження.

Читати далі

Хороших людей більше. Як і хороших вчинків

Ми мали впасти 714 днів тому. Ну, максимум, на “2-3 тижні” пізніше ©. Але я вірю у те, що єдине, що тримає нашу країну на поверхні та змушує світ оклигувати від летаргійного сну комфортного життя на фоні темного горизонту з північного сходу, – це взаємопідтримка нашого суспільства.

Читати далі

Сколько танков «производит» россия

Производство танков в рф практически отсутствует. Откуда тогда статьи о росте производства танков в рф на 560% и увеличении их количества у РОВ? Все просто – дело в формулировке.

Читати далі

Порошенко везе на фронт 400 FPV-дронів (фото, відео)

На забезпечення дронами війська зараз максимально перенаправлені ресурси з інших проєктів. Цього року планується передати у війська не менше 29 600 FPV-дронів на суму понад 650 мільйонів гривень. Близько двох тисяч FPV вже надійшли у підрозділи.

Читати далі

Дякуємо, пане Генерале!

Генерал, який врятував Україну в найважчий момент нашої історії. Генерал найбільших українських перемог. Генерал номер один Збройних сил України. Честь і щира повага. Дякуємо, пане Генерале!

Читати далі

Вісті з фронтів. 08.02.2024

• Оперативна обстановка на Бахмутському, Бердянському, Токмацькому та Придніпровському напрямках • Склад сил і засобів (бойові кораблі) чорноморського флоту рф у пункті базування Севастополь.

Читати далі