Геополітичний клубок. Що стоїть за військовою допомогою США для України

Історія з військовою допомогою США для України – це великий сплетений клубок інтересів. Про політичні інтриги від лівих до правих, американський та європейський підхід до військової допомоги Україні.

Читати далі

Вирватись із воронки причинності

Події в Україні дедалі більше розвиваються за логікою такої “воронки”. Її старанно вибудовують росіяни. А влада, замість протидіяти, чинить саме так, як росіяни і розраховують, граючи на їхніх страхах і особливостях.

Читати далі

Про легітимність української влади

В українській Конституції закладено принцип безперервності влади, і він діє. Всі інституції працюють до вступу на посади нових Ради, Кабміну, президента. Набагато страшніше провести недемократичні та нелегітимні вибори в умовах війни.

Читати далі

Санкції на часі. 28.02.2024

У Єврокомісії пропонують використати прибуток від заморожених активів рф на зброю для України. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 28.02.2024.

Читати далі

СБУ завершила розслідування про знищення літака «Мрія»

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини колишніх посадовців ДП «Антонов»: гендиректора та начальника підрозділу з авіабезпеки. Обвинувачені перебувають під вартою. Їм загрожує до 15 років тюрми.

Читати далі

Лякалки Майданом-3 абсурдні

Майдан неможливо «організувати». Затямте. До нього може лише призвести. Влада. Яка губить береги. Тож не губіть береги, і не треба буде услід за росією лякати «майданом».

Читати далі

Росіє, де твої А-50?

Чотири доби летючий радар А-50У не фіксують у Приазов’ї, Криму, над Чорним морем і над Краснодарським краєм. Цей літак світиться на всіх частотах як ялинка, не помітити його неможливо. Як відшептали.

Читати далі

Вісті з фронтів. 28.02.2024

Огляд оперативної обстановки на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Вугледарсько-Курахівському та Придніпровському напрямках (Кринки).

Читати далі