Санкції на часі. 15.02.2024

Угорщина заблокувала новий пакет санкцій ЄС проти росії через наявність у списку китайських компаній. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 15.02.2024.

Читати далі

Жалкий и неинтересный

До дня голосования на президентских выборах в рф остается ровно один месяц. Предвыборная компания как таковая отсутствует, порождая глубокую апатию среди россиян. Будущность страны остается заложницей трухлявого вождизма.

Читати далі

От российского ВПК «бегут» исторические партнеры

Отдаляясь в вопросах ВТС от россии, Армения и Индия сближаются между собой, и сейчас Нью-Дели становится военным союзником №1 для Еревана, занимая львиную долю поставок вооружений для армянской армии.

Читати далі

Коли всі відповідають ні за що

Зважаючи на пригоди сіськарєй та прокурорів під час обшуків останніх днів, дуже хочеться дістати всі ці адвокаційні пости довбограїв про дерегуляцію бізнесу, маски-шоу стоп, маски-шоу точно стоп, маски-шоу сто пудів стоп…

Читати далі

Бізнес переходить у валютні депозити, а населення – в кеш

Тільки в січні 2024 року населення зняло з рахунків 27,4 млрд грн. Гривневі депозити бізнесу в січні також скоротилися на 21,8 млрд грн, натомість на 10,6 млрд грн збільшилися депозити в іноземній валюті.

Читати далі

Богданы много не бывает!

Когда была впервые презентована САУ “Богдана”, все, кому не лень, её критиковали. Как настроение, критиканы? Если бы не ваш неконструктивный чес, их сегодня было бы намного больше. Равно как и ПКРК “Нептун”, и много ещё чего.

Читати далі

Déjà vu

Бацила ідіотизму не є чимсь новим – вона і була, тільки приспалася. Ця бацила – збочена рефлексія на реальність. В 1940 році за цією ізо-істерикою зі страхом спостерігали британці. Зараз – ми.

Читати далі

Вісті з фронтів. 15.02.2024

• Противник закінчує перегрупування своїх сил і засобів на Куп’янському та Лиманському напрямках • На Херсонщині продовжуються спроби противника ліквідувати тактичні плацдарми ЗСУ на лівому березі Дніпра.

Читати далі