Поки дехто розповідає про «путчі»… (фото, відео)

Майже 28 мільйонів гривень, половину з яких сплатили ви! Порошенко сплатив другу половину рахунків, вочевидь у перерві між організаціями чергових “путчів” ;). Два вкрай смертоносні вантажі покажемо завтра.

Читати далі

Санкції на часі. 07.02.2024

У Європарламенті запропонували запровадити «військовий податок» на торгівлю з росією, щоби спонукати західні компанії припинити співпрацю з рф. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 07.02.2024.

Читати далі

Сильні сигнали владі від ЄС (фото, відео)

Дуже потужний виступ Високого представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля. Влада дочекалася, що про такі речі їй кажуть найвищі посадові особи ЄС в обличчя.

Читати далі

Очередной дедлайн путина

Командованию РОВ поставлены очередные сроки для достижения сколь-нибудь значимых побед в зоне БД в Украине. Рамки сузились до двух недель. Основные цели – Авдеевка и зачистка левого берега Херсонщины.

Читати далі

Вісті з фронтів. 07.02.2024

• Огляд оперативної обстановки на Донецькому напрямку (Авдіївка) • Цікаве повідомлення з угрупування військ противника “Белгород” в контексті загальної суспільно-політичної обстановки всередині рф.

Читати далі