Санкції на часі. 02.02.2024

Китай погрожує Україні негативними наслідками для двосторонніх стосунків через внесення 14 компаній країни до списку “спонсорів війни”. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 02.02.2024.

Читати далі

Энергетический подрыв россии

«Страна-бензоколонка» – весьма точное определение экономической модели путинской россии, черпающей свои богатства не масштабными инвестициями в сложные наукоемкие производства, а банальным грабежом недр.

Читати далі

Оккупантский «сюрприз» путину – рекордные потери

За трехмесячный период c ноября 2023-го по январь 2024-го российскими войсками было установлено несколько абсолютных рекордов по потерям техники и личного состава.

Читати далі

Валерій Залужний: Дизайн війни змінився

У цій статті для CNN Валерій Залужний висловив своє бачення стосовно важливих змін до підходів ведення війни та визначив головні завдання на 2024 рік для Сил оборони України.

Читати далі

Британський шопінг Порошенка (фото, відео)

Порошенко відвідав декілька локацій від Бірмінгема до Манчестера для того, щоб забезпечити нові закупівлі техніки, комплектуючих для ЗСУ. «Ми тут для того, щоб Збройні Сили були сильнішими», – наголосив Порошенко.

Читати далі

Вісті з фронтів. 02.02.2024

• Детальний огляд боїв і ситуації в районі Авдіївки • Огляд сил і засобів угрупування військ (УВ) противника, розгорнутих у Брянській і Курській областях рф.

Читати далі