HELGI`s NEWs – 6.03.2019

Helgi Sharp
Helgi Sharp

1. США вивчають можливість нових поставок зброї Україні. Про це заявив Командувач об’єднаними збройними силами НАТО в Європі К.Скапаротті.

NB. У номенклатурі, що розглядається, ЗРК МІМ-104 Patriot, протикорабельні комплекси, снайперські сістеми та боєприпаси. За інсайдерською (не люблю цього слова, але наразі це так) інформацією, Білий Дім очікує закінчення наших виборів. У випадку перемоги Порошенка чи Гриценка (хм…), постачання розпочнуться вже влітку. В інших випадках, українсько-американська співпраця у військовій сфері буде заморожена до окреслення новим президентом свого військово-стратегічного курсу.

2. Екс-посол США Гербст: “Порівнювати Зеленського з Рейганом некоректно. Якщо президентом України стане хтось із популістів, то це призведе до руйнування економіки.”NB. Взагалі мені дуже шкода цього недолугого хлопчика з 95-го кварталу, бо незабаром його очікує особиста трагедія, яка може остаточно зруйнувати тонку психіку.

На сцені Володя дотепний інтелектуал, який дає прості відповіді на складні питання. Проте, дає не сам, а відтворює написаний іншими текст. Він звик до компліментарності та теплої ванни обожнювання від своїх фанатів. І ось цього успішного та задоволеного життям мажора хазяїн ляльки бере за комірець і каже: “Ідеш в президенти!”

А у повсякденному житті виявляється, що Вова – то нервова, “приблатньонна” і не дуже розумна людина, яка за сценою ховається від реального життя і проблем. Ця людина абсолютно не готова до пресингу. Бо артисти та блазні заточені на глядацький успіх і важко переносять критику: впадають у депресію, починають ховатись від преси, боятись публіку, хамити у відповідь й, нарешті, йдуть у довготривалий запій. Бо не вміють тримати удар після того, як зрозуміють: відповідь на нападки – 80% роботи політика.

Рейган двічі був губернатором Каліфорнії, та й американці під час Другої світової обрали президентом Рузвельта, а не Чарлі Чапліна. Ось і я прошу людину, яка замахнулась на святе, років з п`ять попрацювати депутатом Криворізької ради, потім ще стільки ж – у ВР, після чого вже пертись туди, де ти розбираєшся у стратегії розвитку воюючої країни не більше, аніж ліва нога Олі Полякової. При всій повазі до цієї ноги.

У житті б не подумав, що процитую Фаріон, але наразі я не можу не погодитись з її висловом: “Рівень підтримки цього блазня – це коефіцієнт дебілів у країні.” А що, не так? Глузуємо з росіян, що ліплять з коров’ячих кізяків ракети, а самі готові ліпити з Бєніного лайна президента.

Ніколи! Чуєте, ніколи не слухайте політика про те, що при ньому буде – питайте, що він ВЖЕ зробив!

3. Позаштатний агент НАБУ Шевченко про витоки в справі “Укроборонпрому”: Матіос передав частину інформації Авакову, а той через Антона Геращенко – журналістам.

NB. Я захоплювався тим, як Аваков протистояв Януковичу у Харкові, а Геращенко ставив на місце самого Жириновського. Також завжди був впевнений, що БПП і НФ ще довгі роки складатимуть основу проєвропейського курсу України у ВР. Наразі ці особистості для мене вмерли.

Що стосується самого “зливу”, то час його появи (виявляється його притримували майже два роки!) прив’язано з розрахунком на те, що не вистачить часу у всьому детально розібратися і довести, що це не так.

Поки що ніхто не надав доказів прямої участі Порошенка у всій цій брудній історії, але й ціль була зовсім іншою: влаштовувати бла-бла-шоу на зниження рейтингу діючого Президента – мовляв, ложечки знайдуться, але осад залишиться. Водночас, ані трохи не засуджую у цій справі журналістів (це їх пряма робота) і двома руками виступаю за незалежний аудіт “Укроборонпрому”.

4. Одним рядком:

• США можуть обмежити військову співпрацю з Туреччиною через російські С-400.

NB. Я вже писав: якщо Вашингтону не вдасться домовитись з Анкарою, призначені для Туреччини ЗРК “Петріот” поза чергою і на пільгових умовах будуть спрямовані до України.

• Два турецьких військових корабля зайшли в Одесу.

HELGI`s NEWs - 6.03.2019

NB. Вони не стільки турецькі, скільки натовські. Якщо ви помітили, наразі жодного дня не минає, щоб у Чорному морі не знаходились бойові кораблі Альянсу.

• NBC News: Через два місяці після оголошення про те, що всі війська США залишають Сирію, Трамп написав членам Конгресу, що тепер він згоден “на 100%” зберегти військову присутність в Сирії.

NB. Так він вже не виводить війська з Сирії?) Взяв за правило не коментувати дії ОСОБИСТО Трампа, бо, слава Богу, в США є чудово відлагоджена система балансу влади, яка не дозволить НІКОМУ цю владу узурпувати.

• Українці у 2018 році витратили 30 млрд грн на мобільні телефони.

NB. @chemodanov: Шановні друзі-порохоботи, ніколи до вас не звертався по допомогу і мені дуже соромно, але я за межею зубожіння: мій смартфон на 35% дешевший від середньої ціни телефона пересічного українця. Мене врятує лише iPhone чи, на крайняк, Galaxy S8. Номер карти у профілі.)

• Іноземці почали розпродавати валютні борги Росії.

NB. Слідом за розпродажем рублевих облігацій федеральної позики на 422 млрд руб, нерезиденти третій квартал поспіль позбавляються від боргових паперів РФ в іноземній валюті. Санкції нам не страшні, ага…

• Міжнародні резерви України склали 20,2 млрд дол. США за підсумками лютого 2019 року.

NB. Україна за державним та гарантованим державою боргом тільки у лютому виплатила 1285,4 млн дол. США, пройшла зиму без дефіциту газу, 13-й квартал поспіль демонструє зростання економіки та стабільність національної валюти. Та кому ж це цікаво?

– Армія побудована з нуля.
– А реформи де?
– Була врятована банківська система.
– А реформи де?
– Створено iGov на 180 послуг.
– Де реформи?
– Підвищена мінімалка, пенсії зростають двічі на рік, а інфляція у межах 10%.
– Де реформи?
– Децентралізація збільшила місцеві бюджети на 50%.
– Де реформи?
– Україна має підтримку провідних країн світу в економічному і військовому плані.
– Ворог нє в Крємле, а на Банковой – станєм на колєні і закончім войну!

Завіса …

і останнє. Коли вам хтось каже, що при ньому все піде, як по маслу, згадайте Берліоза… Проте, нам своє робити – тоді поборемо.

* * *

Знову невелика перерва, бо їду далі по Україні. Остаточно буду з вами після 10-12 березня. Шануймося!

Поділитися:
Share

Усі відео