Питання до всіх, хто «втомився від війни»

Дмитро Вовнянко
Дмитро “Калинчук” Вовнянко

За 8 місяців в Україні від КОВІД-19 померли 13 588 осіб. Тобто більше ніж загинули в АТО/ООС за всі 6 років війни. Відтак питання до всіх, хто 5 років війни у своїй країні протремтів на дивані вдома, неймовірно втомився від війни і тому радісно обрав у президенти шоумена, який пообіцяв “просто перестати стріляти”.

Вам зараз подохнути не страшно? У смердючій палаті. Задихаючись без кисню і без апарату ШВЛ? Відчуваючи цінність кожного ковтка повітря і усвідомлюючи жах того, що дихати ви більше не можете? Як воно? Не тремтять колінки?

І все це тому, що команда зеленого коміка крала на будівництві доріг, тоді як треба було готуватися до пандемії. Тому що держава апаратів ШВЛ закупила нуль, тоді як фонд Петра Порошенка – більше 50. Бо держава провалила забезпечення лікарень киснем, в той час як фонд Порошенка купує кисневі концентратори. Бо держава збагачує китайського та корейського виробника захисних костюмів, тоді як “Рошен” сприяє розвитку виробника вітчизняного.І не треба ніякої мобілізації. Не треба ніякого фронту. Достатньо ігнорувати заходи безпеки (як більшість з них й робить) і якісно подихати біля хворої людини. Решта – справа техніки.

Просто цікаво. Не страшно? Воно того вартувало?

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії