Санкції на часі. 07.07.2024

Індонезія відмовилася заправляти та обслуговувати літаки російських авіакомпаній. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 07.07.2024.

Читати далі

Атака на Nord Stream-2 була спланована десять років тому

За результатами німецького та міжнародного розслідувань, атаку організувала росія, залишивши «фальшивий слід» для дискредитації України.

Читати далі

Летят

Летят ракеты. Ищут слепыми носами точку удара. Несутся, стремясь разодрать, распластать на куски наши города. Город засыпает. Просыпается ППО. Дай вам Бог здоровья, парни.

Читати далі

Девять. Тысяч. Шин

За 2024 год “Справа громад” передала в ЗСУ 9000 шин для грузовиков. Шины — это почти на 100% проект Петра Порошенко. Там шин на 130+ миллионов гривень. А мы за два с половиной года собрали 470 миллионов.

Читати далі

Більшість громадян країн НАТО підтримують продовження надання допомоги Україні

Соціологічне опитування було проведено перед черговим самітом НАТО (9-11 липня у Вашингтоні) у всіх 32-х країнах Альянсу за участі більше 30 000 респондентів.

Читати далі

Чи будуть ефективними для армії рф найманці з КНДР

Якщо навіть допустити використання північнокорейських військ на боці кремля у російсько-українській війни, то перед “організаторами” та “ініціаторами” цього постане ціла низка проблемних питань.

Читати далі

Похоронні хроніки московії 06.07.2024

Турбулентність зростає. Але є всі шанси зламати путінський блеф. Тож менше рефлексії на тему миру, більше зусиль у повсякденну рутину (город, навчання, підготовка до зими тощо).

Читати далі