Представники Нацгвардії Каліфорнії США ознайомились з інтегрованої системою охорони державного кордону (фото)

1 грудня 2017 р. представники Національної Гвардії штату Каліфорнії США на чолі з генерал-лейтенантом Девідом Болдуіном відвідали ділянку Харківського прикордонного загону та ознайомились з інтегрованої системою охорони державного кордону.

В ході зустрічі американські правоохоронці побували у місцевому та міжнародному пунктах пропуску «Журавлівка» та «Гоптівка», а також ознайомились з інтегрованою системою охорони державного кордону та можливостями комплексу дистанційного контролю за державним кордоном. Крім того, представникам іноземної делегації були продемонстровані особливості використання в службі бойового модулю «Тритон» та функціонування автономних засобів відеоспостереження на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Дергачі».

Іноземна делегація висловила своє задоволення існуючим рівнем співробітництва з Державною прикордонною службою України та сподівання на подальший його розвиток і обмін досвідом, який було отримано правоохоронцями в бойових та надзвичайних ситуаціях.

Джерело

Автор