Про панів, хлопів і газ

Юлія Тимошенко пропонує розділити громадян на верстви?

Цитата: “Потрібно поділити всіх споживачів на категорії. Якщо споживають великий обсяг газу – а це великі квартири, будинки, басейни – поставте їм ціну на газ, удвічі вищу за ринкову, але для людей поставте окупну ціну, яка не приносить збитку видобувним компаніям…”В таких висловлюваннях мені більше за все цікавий механізм його реалізації. Нині – все зрозуміло. Існує тариф (високий). Якщо ти маєш право на субсидію – ти сам береш документи про інвалідність, про малозабезпеченість, про участь в АТО, тощо, і сам доводиш своє право платити менше. Є дві категорії людей, пільговики (пенсіонери, незаможники та заслужені ветерани) і повноцінні громадяни – здорові чоловіки і жінки здатні платити по тарифах. Якщо не здатні – Збройні сили чекають на всіх.

А як Тимошенко ділитиме громадян на категорії?

Сам громадянин “ділитися” не зацікавлений, риба шукає де глибше, громадянин – де дешевше. Простих рішень нема, якщо судити просто за трудовою, то я від початку війни – безробітний (бо фрілансер). Тобто платити маю менше за всіх. Фрілансерів і підприємців, що працюють без оформлення такий підхід влаштовуватиме цілковито, багатіїв що перепишуть садиби на непрацюючих дружин, а самі випишуться – так само.

Значить треба створювати окрему службу, яка б перебирала бази ДАІ (які у вас машини?), бази БТІ (яку нерухомість ви маєте), перевіряла якими акціями ви виволодієте і присвоювала б вам категорію, так? Скільки часу займе цей процес? Хто фінансуватиме таку “геральдичну контору”?

Саме геральдичну. Бо розподіл громадян за обсягами наявного майна й доходів – в історії нашої країни таке вже було. Настільки було, що я й зараз знаю село на Львівщині, де мамця на повному серйозі заявляє синові: “Я переживу якщо ти обдружишся з китаянкою, але не винесу якщо ти до нас в хату приведеш хлопку!” Нащадки вроджених шляхтичів – не підходь близько!

То аби Юлія Володимирівна не ламала собі голову як назвати пропоновані нею категорії громадян за платоспроможністю, пропоную вже зараз: “князі, шляхта, хлопи, бидло”. Вигода подвійна. І реаліям відповідає і престижності додає, не комільфо все ж таки маючи прибуткову компанію і пару меринів у гаражі – належати до бидла. Згодні?

А на верстви поділити нас Тимошенко пропонує вже й так.

Share

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial