Харківський нацгвардієць завоював срібло на чемпіонаті світу з гирьового спорту в Сеулі

У столиці Південної Кореї проходив чемпіонат світу з гирьового спорту. У цих престижних змаганнях брали участь найсильніші атлети з різних країн світу. До складу української збірної увійшов інструктор фізичної підготовки 3 оперативної бригади прапорщик Андрій Степурський, котрий став срібним призером.

У міжнародних змаганнях в столиці Південної Кореї брали участь гирьовики з 36 країн, всього близько семи сотень атлетів.

Інструктор 3 бригади оперативного призначення виступав у ваговій категорії до 78 кг і посів друге місце в програмі естафета. Андрій штовхнув за 3 хвилини 50 разів 2 гирі по 32 кг і посів друге місце.

Це не перше таке високе досягнення гвардійця – у 2012 Андрій став чемпіоном світу серед юніорів в Гамбурзі (Німеччина).

«Розраховував на більший результат, хотів виконати норму майстра спорту міжнародного класу, однак позначилася акліматизація і переліт був складним, не вистачило буквально три рази. Суперники теж були дуже сильні», – коментує прапорщик Андрій Степурскій.

В цілому організацією спортсмен залишився дуже задоволений, крім того отримав безцінний досвід участі в турнірі такого рівня.