Велика партія техніки від Порошенка та Справи громад вже на фронті (фото, відео)

Петро Порошенко

ППО — це ті, хто не спить, щоб ми зранку прокинулися. В лісах, у полях, у чорта на болоті — де тільки вони не боронять українське небо від російських ракет і шахедів.

Переді мною саме ці героїчні військові, представники трьох ракетно-зенітних полків. Ми давно з ними співпрацюємо і збираємося продовжити цю справу.

Ми вже забезпечили хлопців і дівчат із морської піхоти, ДШВ та артилеристів прально-душовими комплексами. І зараз, у таку неймовірну спеку, вони почуваються набагато краще. Холодний душ, випрані речі — це плюс 100 до настрою військового.

Загалом ми уже подбали про комфорт близько 150 000 воїнів. Залишилося подбати про сили ППО і забезпечити їх прально-душовими комплексами. На зло критиканам, які кажуть, що втомилися бачити їх у звітах. Головне, що так не вважають самі військові.

* * *

Не знаю, чи передає це об’єктив: на Харківщині жахлива спека, плавиться навіть асфальт — на сонці майже 40 градусів.

Але коли погодні умови зупиняли нашу команду? Пам’ятаю, як приїжджали до хлопців і під страшною зливою, і в снігопад. Війна не терпить зволікань. Зустрілися з представниками чотирьох бригад: 45 та 47 артилерійськими, 48 інженерною та 77 аеромобільною.

Фортифікації залишаються у пріоритеті. Цього разу один із копачів отримує наша арта. Щоб мати змогу вести прицільний вогонь по позиціях росіян та берегти нашу техніку. Також артилеристи отримують нашого «малюка» — вантажівку FODEN. Відтепер матимуть змогу витягати на безпечну ділянку поламану техніку та якомога швидше повертати її назад у роботу.

І, звісно, хлопці отримують від нас з ГО Справа Громад 5 прально-душових комплексів. Їхніми основними перевагами залишаються мобільність та автономність. А це означає, що бійці будуть забезпечені нормальним душем та чистими речами, хоч би де вони перебували у бойовому розпорядженні.

Інженери та десантники отримали від нас 5 квадроциклів і 11 денних та нічних розвідувальних дронів. В активних боях «Мавіки» можуть бути фактично одноразовими, тому ми постійно возимо їх хлопцям.

Зібрали від військових новий список потреб та вже повертаємося до Києва, щоб закуповувати необхідне та планувати наступну поїздку.

* * *

Дрони на війні потрібні, як патрони. Завжди. Багато.

Тут, на Донеччині, зараз важко. У росіян багато FPV, якими вони готують територію для штурмів. Але є й позитив, часто під час наступу вони не рахуються з людськими втратами, але у наших хлопців і досі немає великої кількості «мʼясорубок», щоб перемолоти ворога. Тож ми продовжуємо розвозити дрони для ЗСУ. Сьогодні заїхали до шести бригад Сухопутних військ та сил ТрО. Звітуємо:

 • 600 FPV-дронів;
 • 200 «Мольфарів»;
 • 18 «Мавіків», зокрема нічних;
 • FODEN;
 • 10 комплексів купольного РЕБ «Шатро»;
 • Екскаватор-наванажувач;
 • Мобільний шиномонтаж;
 • Пересувна автомайстерня.

Для чого це все? FPV-шки — це наші «мʼясорубки», яких зараз так не вистачає на Сході.

Купольний РЕБ та екскаватор потрібні, щоб захистити військових на відкритій місцевості. Будувати бліндажі і захищати їх від ворожих дронів за допомогою засобів радіоелектронної боротьби.

Велет FODEN справляється з евакуацією пошкодженої техніки будь-яких розмірів. Тоді ж задіюється мобільний шиномонтаж і пересувна авторемонтна майстерня, щоб повернути техніку в бойову готовність.

Кожен із підрозділів сьогодні отримує техніки на 2 000 000–9 000 000 гривень. Продовжуємо наш шлях українським Донбасом. Воїни потребують нашого з вами захисту, ми не дозволимо ні нападати на воїнів, ні розповсюджувати брехню.

Ми маємо принести мир в державу через нашу Перемогу — членство України в НАТО.

Найскладнішій іспит Україна вже склала — і його писали тут, на Донбасі, люди в пікселі.

* * *

На Донеччині важко, десятки тисяч військових тримають лінію фронту. Штурмові батальйони проводять найскладніші операції, а піхота міцно вгризається у землю, вкриту териконами.

Сьогодні ми, тут, з ними, з 5-ою окремою штурмовою бригадою, які пройшли Бахмут, звільнили Кліщіївку та просто зараз захищають український схід. Тут служить і Олександр, заступник командира штурмового батальйону, який до повномасштабки працював у нас, на Roshen. Хлопці замовили FPV — хлопці отримали FPV, в додачу передали їм Mavic’и, у тому числі нічний, і купольний РЕБ. Бо на їх напрямку зараз дуже спекотно. Забагато російських дронів, тож будемо намагатися їх саджати.

* * *

Кажуть, що справжнього кохання не існує.

Я це спростовую, бо, по-перше, маю найкращу у світі дружину, а по-друге, почув історію військового з 59-ки 🙂 .

Каже, що вже записав більше 50 привітань для своєї дружини від представників шоубізу, медійних волонтерів і політиків. Тож коли на запитання про мотивацію бути на війни він сказав, що мотивує кохання до дружини, я не зміг відмовити. Тож хочу окремо привітати Аню зі своєї сторінки з таким чоловіком. Вам дуже з ним поталанило, відповідальний командир і справжній український воїн.

Крім привітань, передали його бригаді дрони, багато FPV-шок та «Мавіків». Не знаю, чи називатиме він дрони на вашу честь, Аню, але знаю точно, він зробить усе, щоб захистити вас та викинути усю наволоч з української землі.

Справжнє кохання існує! 💙💛

* * *

У цих хлопців та дівчат не було вагань: іти на війну чи ні.

Вони 2014 року на власні очі бачили, які нелюди прийшли на нашу землю. Інші побачили на початку повномасштабного вторгнення на Київщині. За ці роки вони стали професійними висококласними військовими.

Легендарний 1-й окремий штурмовий батальйон «Да Вінчі» продовжив свій шлях на фронті як самостійний підрозділ. Вони працюють у гарячих точках, де треба стабілізувати ситуацію. Ми не втратили зв’язок, і саме від нас вони вперше отримують екскаватор для облаштування позицій.

Для штурмів потрібні квадроцикли, вони ефективні й під час евакуації. Усе це уже в їхньому розпорядженні, разом із «Мавіками» та купольним РЕБ «Шатро».

Хоч де на фронті перебувала б наша рідна 79-ка, ми всюди їх знайдемо, щоб довезти обіцяну техніку. Цього разу це 200 «Мольфарів», денні та нічні «Мавіки». А також найкращий на українському ринку купольний РЕБ «Шатро» та новенькі квадроцикли.

Роботу зі знищення ворога FPV-дронами відмінно виконують пілоти 148-ї окремої артилерійської бригади. Бо відповідь на «м’ясні» штурми супротивника має бути саме така — технологічна.

Хлопці мають чудову статистику: кожен другий дрон влучає у ворожу ціль. Передаємо їм близько 200 FPV-дронів та «Мавіки», зокрема нічні.

128-му окрему гірсько-штурмову бригаду, яка теж стоїть на Донецькому напрямку, посилюємо 200 одиницями FPV «Мольфар» та «Мавіками». Для них та 151-ї механізованої бригади привезли й квадроцикли.

Один наш день на Донеччині — це техніка на десятки мільйонів гривень для нашого війська. Ми продовжуємо боротьбу!


Юрій Бірюков

Дві поїздки за три доби на Схід — тут екстремально “жарко” у всіх можливих сенсах цього слова.

Передали вантаж десантникам (71-ша, 77-ма, 82-га, 79-та), артилеристам (45-ї, 47-ї, 148-ї бригади), танкістам з 17-ї, ТрО (204-й і 207-й батальйони), штурмовикам з 5-ї бригади та 1 ОШБ “Да Вінчі”, піхотинцям (59-га, 92-га, 110-та, 128-ма, 151-ша та Президентська), морпіхам з 36-ї, розвідникам з 54-го та 132-го, інженерам з 48-ї бригади, зенітникам (11-й, 14-й, 302-й полки), зв’язківцям із 1 РТБр та 43 полку зв’язку. Двадцять сім військових частин — батальйонів, полків, бригад.

Двадцять сім!

Вантаж… спробую порахувати все:

 • 72 звичайних та 16 нічних Мавіків;
 • 23 квадроцикли;
 • 2026 (!) фпв-дронів, з яких понад 500 штук нічних;
 • 18 комплексів РЕБ ШАТРО 50-1М;
 • 10 прально-душових комплексів;
 • 3 екскаватори;
 • 2 “малюка” Foden 8*6;
 • 1 авторемонтна майстерня;
 • 1 шиномонтажний комплекс.

Це я просто по вантажу без вартостей, там багато більше за 50 мільйонів гривень. Тепер кілька днів відіспатися і знову в дорогу.

Усі ці цифри, всі ці дрони та екскаватори, вся ця колосальна щотижнева допомога ваша та Петра Порошенка. Наша команда лише забезпечує логістику цього процесу. Ви не бачите їхніх очей, ви не чуєте їхні слова захоплення та подяки. Все це бачимо та чуємо ми.

І тільки за допомогою ось таких дописів є можливість передати ВАМ від НИХ — дякуємо вам!


Припиніть цькувати військових: Порошенко на Харківщині жорстко звернувся до тих, хто підриває довіру до ЗСУ

Петро Порошенко, який сьогодні привіз бригадам на Харківщину FPV-дрони, Мавіки, комплекси РЕБ «Шатро», квадроцикли та іншу техніку, закликав припинити цькування ЗСУ та політичні інтриги навколо військових.

«Єдине, чим ми маємо зараз перейматися, — як наблизити Перемогу. Армія потребує захисту. Я категорично не сприймаю, коли розгортаються інтриги: то проти Залужного, то проти Сирського, то дискредитують командирів. Якщо хтось заздрить авторитету, рівню довіри до армії й керівництва ЗСУ, прошу на фронт. Завоюйте цю довіру, як це робить зараз особовий склад ЗСУ й силових підрозділів», – закликав Порошенко.

«Хто посміє ще рота відкрити на ЗСУ — отримає рішучу відповідь. З усією повагою, але ми не дозволимо паскудити честь наших військових. Ми їх захистимо. Нічого у вас не вийде! А ми продовжуємо допомагати армії», – пише пʼятий Президент.

Петро Порошенко цими днями передає на фронт велику партію техніки – для потреб ЗСУ куплені 4 тисячі FPV-дронів, сотні денних та нічних Мавіків, засоби РЕБ та квадроцикли. Також військовим передають прально-душові комплекси, екскаватори, вантажівки та іншу техніку – загалом на суму 90 млн грн.

Джерело

 

ГО “Справа Громад” – ми допомагаємо ЗСУ

Варіант через посилання (там далі потрібно буде ввести номер картки).

Окрема сторінка для глобального збору на проєкт лазне-пральних комплексів для всіх бригад ДШВ.

Переказ по Україні за допомогою мобільних застосунків:

ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРИВАТ 24
5169 3305 2068 6400

Для ІНШИХ банків:
5375 4115 0177 8331
Отримувач: Антоніна Бузіло

Або безготівковий переказ:
ГО Солідарна Справа Громад
IBAN рахунок: UA193052990000026002016226051
Код ЄДРПОУ/ІПН: 42992954

PayPal

Переказ на: wingman2006@mac.com
Тип переказу: Family/Friends

MoneyGram

Переказ на: ANTONINA BUZILO

Western Union

Переказ на: PAVLO MELNYKOV

SWIFT-перекази

Account owner: Solidarna Sprava Hromad
PLN – IBAN: PL48 1020 1068 0000 1802 0383 6525
CAD – IBAN: PL53 1020 1068 0000 1602 0383 6533
EUR – IBAN: PL58 1020 1068 0000 1402 0383 6541
USD – IBAN: PL64 1020 1068 0000 1902 0383 6673
Bank SWIFT Code: BPKOPLPW
Name of the Bank: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
Bank’s address: ul. Puławska 15, 02-515 Warsaw
Bank’s country: Poland

Криптовалюти

USDT (TRC20)
THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX
USDT (ERC-20)
0x71DD643bbC2e7257b2Ac39A4D2DAAe51FFd3F45F
BTC (Bitcoin)
1NabqAsWe3zvs33ifQYnm3bwuciFbuSgTq
ETH (ERC20)
0x71DD643bbC2e7257b2Ac39A4D2DAAe51FFd3F45F

Автор