Зелена отрута

Oleksandr Derkach
Alik Derkach

Майже всі кандидати в Президенти та всякі “антикорупціонери” та октівісти, “незалежні” ЗМІ, які начебто раніше сралися між собою чи може робили вигляд (?), вже об’єдналися проти одного головного вороґа… ОК… але той “ворог не в Кремлі”. Добром це не закінчиться. Зараз не 2009 рік, коли ті самі недорогенькі знищили рейтинг Ющенка і зробили тоді вибори без виборів, але тоді не було анексії територій, бойових дій на її частині та 5-ти років війни.

Я нікому нічого не буду вже радити та закликати, як Сергій Притула, схаменутися, бо це нічого не дасть і приводить до протилежного, скоро і його вже змішають з лайном як і Ірму Вітовську, яка “нє імєла права поддєржать одного із кандидатів”. Раз люди забажали “нові обличчя” та “народовладдя”, то вони його отримають.

Проект Коломойського “Вася Голобородько – прастой учітєль стал прізідєнтом”, запущений майже 4 роки тому, успішно йде до фінішу, а далі чекаємо від нинішніх фанів одного ЗЕленого “героя Майдану та патріота”, вже несподіваних “сюрпрайзів” саме для них, але то вже буде пізно… для всіх.І останнє. Не думайте, що провина на 100% лягає тільки на тих медіашлюх, які працюють від різних олігархічних кланів, за наслідки їхньої діяльності, які ведуть до хаосу в Україні. Справа в тому, що перші, хто почав просувати тезу “треба воювати за країну, а держава хай розвалиться”, були ті, хто називає себе незалежними ЗМІ. Вперше я це почув на одному з подібних каналів ще влітку 2016-го, а потім ця теза стала активно поширюватися серед суспільства, в першу чергу, серед активістів, волонтерів, добровольців і воїнів АТО.

На цьому все!

P.S. “..неначе люди подуріли, самі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть…” ©

Зелена отрута Зелена отрута

Поділитися:
Share

Усі відео