Порошенко зустрівся з делегацією Міжнародного демократичного союзу (фото, відео)

Україна має залишатися темою номер один для Вільного світу – про це заявив Петро Порошенко під час зустрічі в офісі «Європейської Солідарності» з делегацією Міжнародного демократичного союзу. Він закликав посилити підтримку України та санкції проти росії.

«Радий зустрічі з делегацією високого рівня Міжнародного демократичного союзу (International Democrat Union). Це була дійсно чесна і щира розмова. Ми з командою відстоювали прискорення передачі Україні необхідної зброї та посилення нищівних санкцій проти російської економіки. Бо кожна така зустріч — це наше підсилення, підсилення України на міжнародній арені та наших Збройних Сил», – пише Порошенко у Facebook. 

Порошенко наголосив: всестороння підтримка України – це надійна інвестиція Заходу у спільну безпеку. «Найбільш ефективні гарантії безпеки і для України, і для Заходу – це якнайшвидше повноправне членство нашої держави в Північноатлантичному альянсі», – вважає п’ятий Президент.

Колишній прем’єр Словенії, лідер Словенської демократичної партії Янез Янша сказав, що пам’ятає свій візит в Україну після анексії Криму. Він відзначив суттєву розбудову Збройних сил України після 2014 року.

«Сьогодні ми показали делегації, чим жила і продовжує жити наша команда з 24 лютого минулого року. Скільки допомоги за цей час ми відправили для ЗСУ, а також познайомили з нашими партійцями, які продовжують зі зброєю в руках захищати нашу країну», – говорить Порошенко.

«Окремо обговорили питання розвитку та зміцнення демократії, верховенства права, свободи медіа, стійкості інститутів держави в Україні. У цьому контексті підкреслили важливість утримання від кроків, які можуть позначитися на єдності в державі», – наголошує Петро Порошенко.

Лідер «Європейської Солідарності» подякував за підтримку України з боку партій-партнерів. «З такими друзями нікому не вдасться посіяти втому від України, адже всі ми обʼєдані однією метою – перемогою України та Вільного світу», – переконаний Порошенко.

У грудні 2022 року Петро Порошенко на Форумі Міжнародного демократичного союзу у Вашингтоні отримав нагороду IDU імені Буша-Тетчер за Свободу. У своїй промові Порошенко подякував народу України за мужність і закликав західних партнерів дати більше зброї для ЗСУ – зокрема, системи протиповітряної оборони Patriot, реактивні винищувачі F-16, танки Abrams.

За результатами Форуму також була схвалена Резолюція на підтримку України. Міжнародний демократичний союз підтвердив міцну єдність та солідарність з народом України, який продовжує хоробро та самовіддано боротися з російською агресією, метою якої є знищення українського вільного та демократичного суспільства.

______________________

Міжнародний демократичний союз (IDU) – це глобальне об’єднання правоцентристських політичних сил із 65 країн світу. Засновниками IDU були прем’єр-міністр Великої Британії Маргарет Тетчер, тодішній віце-президент США Джордж Буш, мер Парижа та згодом президент Франції Жак Ширак, канцлер Німеччини Гельмут Коль та багато інших партійних лідерів. 

Серед партій-членів: Республіканська партія (США), Християнсько-демократичний союз (Німеччина), Консервативна партія (Велика Британія). Головою організації є колишній прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер. 

Партія «Європейська Солідарність» отримала статус Observer Member у Міжнародному демократичному союзі у липні 2020 року.

Джерело

Автор