Українська нація формується на наших очах

Антон Сененко

Я не знаю, як це працює. Тобто я не можу розкласти те, що відбувається, на частини, зрозуміти, як функціонує кожна з них, скласти назад і написати методичку.

Я просто бачу результат і не волію чіпати те, що викликає гравітацію між адекватними людьми. Те, що змушує їх опинятися в одній точці часопростору для вирішення конкретних завдань в межах і спосіб, потрібних для Сил оборони України.

Так, я люблю повторювати, що українська нація формується на наших очах в горнилі цієї битви. В тому горнилі, де «колишні ми» під шквалом пекучих обставин змушені спостерігати за оплавленням наших минулих життів. Їхнім розчиненням в океані людських доль і трагедій. І кристалізацією назад, але вже загартованими деталями у складі дивовижного механізму, що має на меті одну ціль – максимально ефективно скорочувати популяцію окупантів.

Тут і фізика, і біологія, і хімія, і психологія. Місцями десь психіатрія.
Але не ми такі. Час такий.

Я не зможу написати методичку «Як сформувати народний спротив з людей різних поглядів, професій, віросповідань за кілька місяців». Але ілюстрацій в мене до такої методички повно.

Україна опирається.
Україна наступає.
Переможемо.

Фото автора.

 

Ілюстрація: Нікіта Тітов

Автори