І смішно, і сумно… (відео)

Ірина Геращенко

Навіть не знаю, що смішніше, сумніше, і що більше характеризує нинішню епоху: останнє інтерв’ю Зеленського, яке демонструє, що ідеологія влади – це інфантилізм, і в якому він порівнює мирний протест на Майдані з держпереворотом і безладом у Капітолії, повторюючи кремлівські наративи. Чи ось цей ролик Разумкова.

Я цей комсомольський стиль називаю: «двое в комнате – я и Ленин». Порожні вулиці, зачищений від машин проспект, мовчазна ВР, якийсь брежнєвський селектор. Останнім в роликах сам один блукав пітерськими вулицями Путін. Сучасний політичний тренд – бути серед людей, не номенклатури. І це нові обличчя?

Де драйв, хлопці? 🙂 Як скучно ви живете, й тащитеся від самих себе. 😛

Ну, якщо це заявка на старт власного політичного проєкту, то не варто починати з плагіату. «Вона працює» – вже було. Хіба що, якщо ролик знімали ті самі політтехнологи.

Й перед стартом власного політичного шляху шановному пану Дмитру все ж варто спочатку звітувати про попередній політичний етап, адже саме він як перший номер списку слуг привів у Раду отето от всьо. До речі, чому нікого з них, приведених Разумковим в ВР, немає в ролику?

Подивилися я все це і зрозуміла, як не хочу повертатися на роботу, як обмільчав парламент і його жителі. Де ваш смак, почуття міри та такту? Де ваша новизна і модерн? Де хоч якийсь зміст?!

 

Фото: скриншот відео

Автори