Якщо у вас є вороги чи хейтери, значить, ви робите щось важливе, або Про «праймеріз»

Віталій Гайдукевич

Одного разу #Res_Publica проведе справжнісінькі праймеріз – серед учасників громадської організації та людей лояльних до наших принципів і цінностей. Тобто серед прибічників РЕСПУБЛІКАНСТВА. Це буде відкрита дискусія та конкуренція ідей і програм. Це буде тривати довго – кілька місяців, а можливо і половина року. Це буде окремий громадський проект, який фінансуватиме дружній до українського неоконсерватизму фонд…

Одного разу #Res_Publica проведе праймеріз партійні, де претенденти будуть змагатися не лише аргументами, а й збирати гроші на підтримку своїх ідей. Так роблять в США, скажімо…

Одного разу, але не зараз.
Зараз “Справа Громад” спробувала провести ОПИТУВАННЯ мешканців соцмереж.

Про що? Ми собі поставили дві задачі:
1. Отримати ВІД ВАС відповідь на питання “кого б Ви делегували займатися політикою”? Впишіть того, кого вважаєте гідним, або й себе.
2. Викласти для оцінки тих, кого пропонували (того, хто погодився, щоб його прізвище фігурувало… угу, були ті, хто відмовився в силу різних причин). Отримати оцінку цих людей ВІД ВАС ЖЕ.

ВАЖЛИВО – не стояла мета скласти хіт-парад. Саме тому, опівночі (я сподіваюся, що спроби вкласти сайт не будуть успішними) ми побачимо список не у вигляді 1, 2, 3, 4…. 100, 101.. і так далі. Ми побачимо в алфавітному порядку тих, за кого проголосувало більше, ніж 50… чи 75… чи 100 людей. Словом, більше ніж якийсь прийнятний мінімум. Але головне, що ми усі побачимо баланс “зла-добра” по кожному прізвищу. Тобто баланс “біле-чорне”, “довіряю-недовіряю”.

Там будуть прогнозовані речі, але припускаю і сюрпризи. Чому? Бо по цивілізованому у нас не вміють. Сподіваюся, що поки…

Що далі із тим списком? Його “Справа Громад”… от тут я наглошу – ЦЕ ОПИТУВАННЯ НА САЙТІ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ – це наша активність – ГОшки…. так от – цей перелік “Справа Громад” передасть “Європейській Солідарності”. Партія його, напевно, розгляне і точно візьме з того переліку… Когось запросить вступити до партії офіційно, когось і до партії і до парламентського списку, комусь (припускаю) можуть запропонувати балотуватися мажоритарником, комусь запропонують представляти партію наступного року на місцевих виборах, когось впишуть в потенційні помічники народних депутів, або в ймовірні майбутні призначення… Це і є – кадровий резерв. Його у БПП”Солідарність” раніше, так щоб по людські – не було.

Серед тих, кого “Справа Громад” запропонувала на Ваш розсуд багато гідних людей. І от тут моя черга сказати “шкода, що лише 5 голосів можна дати”.

Гліб Бабіч, Олександр Сосницький, Arthur Pereverziev, В’ячеслав Бачило (Viacheslav Bachylo), Андрій Смолій, Валерій Чоботар, Sviatoslav Batov, Natasha Dembitska, Мартин Брест, Aleksey Petrov, Олександр Погребиський,
Александр Гром… і це ж я гортаю тих, кого підтримують і за кого радять голосувати в моїй стрічці.

Проголосуйте. Вони насправді того варті.
Окрема подяка тим, хто згадав про нашу битву із вітряками комплексів. І тут я про Демократична Сокира – спасибі за позитивний маячок. Є один урок, який українці досі не можуть вивчити – фредлі фаєр (вогонь по своїх) призводить до знищення своїх – на радість чужаків. І зараз усім тим, хто бачить Україну цивілізованою європейською державою, в ЄС, в НАТО, із партійним вибором і якісною політикою, із предметними візіями “завтра” і несприйняттям популізму – УСІМ НАМ треба підставити плече один одному. Треба зрозуміти – де ми спільно мислимо і де наші програмні тези співпадають, де ми будемо дискутувати, а де відкладемо розбіжності “на потім”.

#Res_Publica потребує небайдужих і відповідальних.
#Ceterum_censeo_Carthaginem_delendam_esse

Усі відео