Останній хід Кремля

Олександр Костюк
Костюк Олександр

Кремль програЄ вибори в Україні. Дуті рейтинги, боти в соцмережах, штучні корупційні скандали, піраміда підкупу виборців, російські політтехнологи – не допомагають додати голосів заяложеній газовій принцесі. Надувний клоун, не дивлячись на постійну підкачку, здувається на очах. Об’єднання лузерів імені Гриценка теж не виправдовує надій.

У кремля залишається останній хід: зрив виборів, організація заколоту.

Власне, початок ми вже бачимо, бачимо і перших дієвих осіб. Нацдружини вже оголосили про майдан з 9-го березня. Невідомі люди, що називають себе «Національні дружини», вдягнуті в однострої, що нагадують однострої Беркута, та йдуть під невідомим прапором, незрозумілої форми та кольору. Цей прапор однозначно не є українським прапором і стилізацією нагадує символіку російських націоналістичних організацій. Хто є керівниками «Нацдружин», чому вони приховують свої джерела фінансування від українського народу, від імені якого виступають? До НД мають відношення люди, пов’язані з організаціями російських націоналістів. Наскільки тісними є ці зв’язки? Всі ці питання залишаються без відповідей. Та й взагалі, будь-яка україномовна людина, почувши слово «дружина», уявляє собі досить конкретне поняття. На сайті нацдружин багато коментарів на підтримку НД пишуть московським діалектом. Виникає питання: що це взагалі за «дружини»?Останнім часом в акціях нацдружин масово використовуються підлітки, неповнолітні. Ними легко управляти. Вони піддаються на будь-які деструктивні ідеї. Їх можна послати на будь-яку брудну справу. В разі протистоянь жертва-неповнолітній – це великий резонанс. Ну і кримінальна відповідальність для них менша, можуть робити що завгодно.

Саме така парамілітарна організація вийде завтра на вулиці Києва. Під нашвидкуруч зліпленим приводом: «бігус-розслідуванням», роздмуханим телеканалом Коломойського. «Розслідуванням», зліпленим з уривків вже відкритих кримінальних справ, нічим не доведеної переписки і штучної прив’язки дійових осіб до імені Порошенка.

Ця ж організація вже заявила про участь своїх представників у виборах Президента в якості спостерігачів. Більше того, зроблена заява про можливе застосування сили в разі здійснених (на їх думку) порушень. Для чого це зроблено і які матиме наслідки:

  1. Залякування виборців, відтак – зниження явки;
  2. Порушення монополії держави на застосування сили, загальна дестабілізація;
  3. В разі реального застосування насильства на виборчих дільницях, ставиться під сумнів легітимність всього виборчого процесу. Кремль та прокремлівські кандидати матимуть змогу звинуватити владу у навмисному зриві виборів. Адже нацдружини дуже настійливо пов’язують з МВС та міністром МВС, тобто фактично з представниками силових структур, влади.

Але це тільки початок розкачки. Майже певен, що кремль тримає в рукаві додаткові козирі, які будуть викинуті в останній момент. Ще якісь сенсаційні корупційні скандали. Все це може бути підкріплене замахами на кандидатів, терактами, кібератаками, шаленою активізацією ботів (в тому числі україномовних) в соцмережах, діями керованих кремлем псевдопатріотичних груп, які вже заполонили інтернет.

Після першого туру додадуться гучні звинувачення в фальсифікаціях. Після чого будуть підтягнуті додаткові дестабілізуючі сили: псевдопатріоти, парамілітарні угрупування, проплачені мітингарі, просто корисні ідіоти. Можливі провокатори і в рядах правоохоронців. Кремль ЗАВЖДИ здійснює провокації з обох сторін протистояння.

Найголовніше для кремля – щоб вийшов народ, прості люди, масово. Тому що одними провокаторами громадянську війну не зробиш. Потрібен вихід на вулицю тисяч звичайних людей під будь-яким найпатріотичнішим приводом. От тоді з’являється можливість для найкривавіших провокацій. Для сирійського сценарію.

Заворушенням, заколотам та провокаціям має протистояти нацполіція. На жаль, міністр МВС зайняв незрозумілу позицію. Роблячи заяви про забезпечення чесних виборів, одночасно «не помічає» створення пірамід підкупу виборців однієї кандидатки і бездоказово, без розслідувань та перевірки фактів, звинувачує іншого кандидата в підкупі, «Уотергейтах» і т.п. Отже невідомо, які команди буде давати міністр МВС. Чи буде поліція реально протидіяти провокаціям. А якщо протидії не буде, можливі захоплення адмінустанов, відділків поліції, зброї. Тобто повторення Донбасу-2014, декороване патріотичними гаслами та гаслами «боротьби з корупцією».

Репетиція спроби захоплення відділку вже була проведена нещодавно силами С14 під абсолютно надуманим приводом. В мізки люмпена та обивателя вже закладаються тези: «всє оні мусора», «мєнти нє люді», тобто готується грунт для масових зіткнень народу з правоохоронцями. Активно готується штучно створений Майдан-3.

Ми повинні чітко це розуміти. Ці вибори – останній шанс кремля перемогти в Україні. На дестабілізацію та зрив виборів, організацію третього майдану кинуті шалені агентурні, фінансові та інформаційні ресурси. Ситуація дуже небезпечна.

Ми повинні вистояти. Найперше – чітко розуміти плани ворога. Зберігати холодну голову. Забезпечити максимальну явку на вибори, голосувати розумом. Не дати втягнути себе в спровоковані кремлем заворушення. Пояснювати людям реальну небезпеку внутрішніх заколотів. Не допустити протистоянь народу з власними правоохоронними органами, які б провокації не застосовувались.

Розуміти, що міністр МВС – це ще не вся поліція. Що в поліції працюють такі ж українські хлопці, як і ми всі. Багато з яких були в АТО, воювали,звільняли українські міста, протистояли кремлівським «блокадам» та «редутам». Поліція зобов’язана забезпечити суспільну безпеку, чітко протидіяти провокаторам, забезпечити недоторканість адміністративних та урядових установ – і не можна їй в тому перешкоджати.

Ми, українці, зобов’язані перемогти. Ми не маємо права більше куплятись на кремлівські маніпуляції та провокації. Кинути свою державу у вир громадянської війни.

Поділитися:
Share

Усі відео