Передвиборний балаган

Mason Lemberg
Mason Lemberg

Найбільш негативним аспектом передвиборного процесу є те, що цей процес перетворився на балаган, а якась частина суспільства почала сприймати вибори як вибір тамади на корпоратив, але не вибір Головнокомандувача армією та головного дипломата країни.

А хто ще крім Порошенка тримає ефективний контакт зі стратегічними партнерами? Ми бачили, як у США та Європу їздили багато політиків, але хто повертався з результатом? Кому давали зброю? Завдяки кому впроваджували санкції? Хто зрушив з місця процес в міжнародних судах над рф і добився перемоги над газпромом?

Це все сприймається як належне. Але цього всього могло й не бути, бо за кожним з цих процесів стоїть титанічна праця. І достатньо всього лише робити менше, тиснути менше, лобіювати менше, як цього всього не буде. Не кажучи вже за те, що ніхто з кандидатів в Президенти не озвучував нічого адекватного в плані зовнішньополітичної діяльності, а більшість не збирається взагалі нічого робити, крім повзання на колінах перед путіним.Пам’ятаймо про це, коли наша інфантильність буде штовхати нас на вибір тамади по приколу.

Поділитися:
Share

Усі відео