На перемовинах з окупантом не може бути ніяких поступок!

Сергій Марченко

Пам’ятаєте, як перед початком війни Зеленський намагався поговорити з Путіним, а той морозився? А зараз руські, як зайчики, їздять на перемовини. Знаєте чому?

Тому, що їм 3,14да. і вони самі прекрасно це розуміють. Бо коли у руських все йде за планом, ні в які перемовини вони не вступають.

Кожен день московія несе втрати: репутаційні, в грошах, в копчених обізянах. Через ці втрати на московії кожен день роздупляється все більше людей. Різке падіння рівня життя і війна, що з кожним днем ставатиме все менш популярна, створює реальну загрозу режиму Путіна.

На перемовинах не може бути поступок. Про будь які компроміси можна говорити тільки тоді, коли окупанти покинуть нашу землю. Наша позиція сильна і з кожним днем посилюється, а їхня – послаблюється.

Ми платимо дуже дорогу ціну за свою волю. І я розумію, що чим далі, тим більше буде людей, не готових таку ціну платити.

Але будь-яка спокуса припинити війну на умовах Путіна обернеться новими жертвами в майбутньому. Якщо зараз ми не завдамо московитам нищівної поразки, вони відповзуть, залижуть рани, врахують всі свої помилки і прийдуть нас нищити сильнішими.

Пологовий будинок Маріуполя, розстріляний Харків, знищені Буча, Ірпінь, Гостомель заплатили таку високу ціну не для того, щоб ми зрадили їх жертву. Україна має бути вільна. Путін має здохнути.


Світлана Самборська

Нейтральность под любые гарантии России о нашей безопасности на самых сладких условиях принимать нельзя ни в коем случае.

Рассмотрим самый, казалось бы, сказочный вариант компромисса:

– с нашей стороны восстановление внеблокового статуса;
– с российской стороны вывод всех войск отовсюду, включая Донбасс и даже Крым, списание долгов, кредиты на восстановление, газ попиисят!, и что еще душа пожелает, и все это завернуто в новый Договор о дружбе и нерушимости границ с гарантиями застрелиться всем Кремлем, ежели нарушат. Сказочные условия, которые надо бежать принимать, срочно, срочно.

Але є одне але.

Такой Договор просуществует ровно до того момента, как в Белом Доме появится новый Президент, который при очередном нападении России на Украину ограничится глубокой озабоченностью и персональными санкциями. Дальше нападение и оккупация. Не потому, что ВСУ будет слабыми, а потому, что резервы всегда ограничены, если нет за спиной бездонного “военторга” и бездонного же кармана.

Это ясно, как день.

 

Фото © Євген Малолєтка

Автори

, ,