Картини звільнено з-під арешту

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Ще одна перемога адвокатів Петра Порошенка. Київський апеляційний суд вдруге скасував арешт колекції картин Петра і Марини Порошенків. Так-так, тих самих картин, які ДБР штурмував за допомогою спецпризначенців.

Взагалі, з усіх намагань влади завдати шкоди Петру Порошенко, історія з картинами найбільш ганебна і огидна. Намагання силовиків накласти лапу на твори мистецтва бридка за своєю сутністю. Твори мистецтва існують для того, аби передавати людям енергетику, закладену в них творцем. Вони мусять виставлятися, – і Петро і Марина Порошенки регулярно влаштовували виставки своїх картин. Всі ті картини були куплені задовго до походу Порошенка в президенти.

Очевидно, заарештовувати картини Порошенка ДБР кинулася не через їх величезну значущість у нечуваній кримінальній справі, а банально для шантажу. Те, як псуються речові докази, зібрані цією службою, відомо гарно, – згадаймо бронежилети по справі генерала Марченка, які зберігали в сирому приміщенні під потоками води (кевлару вода протипоказана). Уявіть, на що перетворилися б в сховищах ДБР картини відомих майстрів?

Мета шантажу також була очевидна. Порошенка примушували покинути політику і поїхати з України. Йшлося про твори на величезну суму грошей. Власне, і зараз влада робить те саме. Проте.

Спробі вахлаків з ДБР відібрати картини перешкодили прибічники Порошенка і ветерани. Спроби накласти арешт на картини відбивали адвокати Порошенка. Коли суд один раз відмінив арешт картин, їх заарештували вдруге. І от перемога. Арешт знятий. Ще одна справа, сфабрикована ДБР, розвалилася. Далі буде.

А слідчим нагадаємо: в базу “Миротворця” кілька їхніх колег уже потрапили. Будуть інші бази інших відомств, куди вони потраплять обов’язково.

 

 

Автори