Шабаш антивакцинаторів, або Знайомі лекала гібридного сценарію (фото)

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Під Верховною Радою зібралися противники вакцинації… Вже переконався, говорити з ними марно, переконувати антивакса – це те саме, що переконувати адепта Марії Деві Христос в тому, що його ідол – самозванка. Просто напишу, що для мене означає виконанні вимог антиваксів.

Це означає нові й нові локдауни. Дивіться самі. В Ізраїлі два тижні тому знайшли більш важкий штам коронавірусу. Як відреагував на це Ізраїль? Вчора до Ізраїлю дозволили в’їзд іноземцям за наявності КОВІД-сертифіката. Вражає? У Швеції на внутрішній авіалініях дозволили не носити маски! Чому все це? Бо і у Швеції, і в Ізраїлі вакцинована критична маса громадян. Там нема загрози колапсу національної медицини. Там більше нема загрози пандемії.

А ми? А в нас щеплено менше 18% населення. Це означає, що нинішній локдаун ніяк не останній – ми уже гарантовано в’їдемо у локдаун весною. З великою долею вірогідності знову матимемо локдаун через рік – восени 2022 р. Уявляєте? У Польщі та Румунії ніяких локдаунів вже не буде, і там працюватимуть підприємства та створюватимуть до біса робочих місць. А у нас…

Агов, підприємці! Вам як, сильно подобається відправляти на самоізоляцію весь колектив, коли з КОВІДом падає кілька працівників? Агов, виробничники, розкажіть, що таке коли керівник нехтує самоізоляцією ланки, і за тиждень з ковідом лягає пів підприємства разом з керівниками? Агов, люди, які вже втратили гарну роботу, бо власники закрили свої фірми… як вам воно?

Все це триватиме ще рік, а може й більше. Бо розумієте, право кожної людини обирати – вакцинуватися їй чи ні. Хіба можна нехтувати цим правом?

Я вже не питаю, наскільки гучно аплодуватиме Москва ситуації, коли українська економіка перебуватиме в колапсі в той час, як польські та турецькі підприємства з натхненням захоплюватимуть наші ринки. Що до шабашу антиваксів дотична Росія, я геть і не сумніваюся. У Кремлі просто не можуть пропустити таку нагоду підкласти нам свиню.

Але це не все. Я дуже гарно знаю, що таке ховати рідну людину, життя якої уніс КОВІД. Людину ще вчора здорову, повну сил і планів, яка мала люблячих рідних. Коли у цілої родини життя різко розділяється на до і після. Я знаю. Я бачив смерть на фронті. І я знаю наскільки шокує безглуздість ситуації, коли здорова людина помирає через вірус. Просто тому, що колись не залишилася вдома замість піти в гості. Наприклад.

Від КОВІД з початку пандемії в Україні померли 64,2 тисячі осіб. Для порівняння, в АТО/ООС українські силовики всього (бойових і не бойових) втратили 4,5 тисячі людей. Вражає? Під Іловайськом загинули біля 400 українських солдат і добровольців – і це національна катастрофа. Вже весною цього року ми щодня (!!!) втрачали по Іловайську протягом кількох тижнів! Зараз у нас та сама ситуація – вчора померли 720 людей.

І за кожною людиною – біль, біль, біль. Поламані долі. Людські трагедії. Антивакси зараз цей біль множать. Роблять все можливе, аби цього болю ставало більше, більше, більше. Аби всю країну накрив – через їхню власну недолугість.

Науковці говорять, зупинити пандемію КОВІД може масова вакцинація, як це не раз бувало в світі. Знаєте, мені дико і жахливо, що на початку ХХІ ст. комусь треба доводити необхідність вакцинації! Існує історія боротьби людства з віспою – шрамами від неї було вкрите обличчя короля Карла ХІІ, від віспи помер російський цар Петро ІІ. Тощо й тощо. Існує історія боротьби людства з поліомієлітом. Існують сотні тисяч наукових робіт, матеріалів конференцій, дисертацій, статей…

І все це розбивається об мракобісні переконання людини, яка вірить не у науку і прогрес, а у фарму-убивцю. Я не знаю, як це коментувати.

Але я вірю. Вірю, що раціонально-мислячих людей більше. Що розумні люди все зрозуміють і зроблять правильний вибір. Що вакцинація відбудеться, і пандемію ми подолаємо. Хоча могли б це зробити набагато швидше.


Олена Кудренко

Тільки що натрапила на це фото в стрічці. Слухайте, мене лякають ці обличчя. Тут не про вакцинацію навіть, це наслідки, тут скоріше про московську церкву. Мені ці обличчя вбачаються нещасними. Вони деякою мірою злі, насторожені, вони немовби несуть на собі якийсь тягар. Наче живуть і мучаться, і це вони вважають за стандарт життя. Закриті, озлоблені, несамостійні люди.

Одне з таких облич кілька місяців тому зустрілось мені в аптеці, воно потребувало російських ліків, а не “єтих ваших, укрАінскіх”. Інша, досі пам’ятаю, не викликала швидку, коли помирала її дочка, бо лікар не врятує – то не від Бога.

Вони деградують зі своєю московською церквою. І дивитись на це, принаймні мені, страшно.

P.S. Слухайте, хтось вже поскаржився на цей допис адміністраторам фб, але його відновили. Насправді, в дописі ніякої мови ненависті нема. Є тільки жалість до людей на фото. Жалість до загубленого життя, і нічого більше.

Бажаю притомним людям жити свідомим життям. Життя чудове, хоча й важке.

Фото © #Букви

Олексій Петров

В тему сегодняшних хороводов в центре Киева…

А помните митинги под военкоматами в 2014 году? И не столько митинги, сколько лозунги:

✔️ Ношение бронежилета вредит позвоночнику наших сыновей и мужей. Это нарушает их конституционное право на здоровье.
✔️ Бронежилет не спасает от выстрела из танка. Тогда зачем их носить?
✔️ Бронежилет каждому солдату – это лоббирование интересов производителей бронежилетов. ЛуДше деньги людям раздайте.
✔️ Эти бронежилеты не до конца исследованы. Я смотрел видео японского эксперта в бронежилетах, где он показал, как бронежилет легко пробивается выстрелом из гаубицы.
✔️Я доверяю своему иммунитету. Мне бронежилет не нужен!

Не помните такого? Я вот тоже что-то не припомню.


Александр Коваленко

Сегодня антивакцинаторы собрались под стенами Верховной Рады с требованием остановить “незаконную” вакцинацию населения.

Разумеется, акция была проведена без соблюдения всех противоэпидемиологических требований. Проведена в день, когда суточная смертность в стране от COVID-19 составила 720 человек, из которых 98% были невакцинированные. Основная часть лежащих в больницах заболевших, требующих подключения к аппаратам ИВЛ, это не вакцинированные люди.

И вот, при всех этих фактах, в Киеве собирается группа граждан, которые призывают не вакцинироваться! Квинтэссенция первозданной глупости, граничащей с чистейшим безумием? Сомневаюсь.

Дело в том, что подобного рода мероприятия против вакцинации проводятся у стен Верховной Рады уже не в первый раз. И ранее организатором подобных акций была РПЦвУ, которая даже не скрывала того, что это её прихожане стоят с плакатами безумного содержания, и священнослужители именно этой структуры читают проповеди о “вреде” вакцинации.

В нынешней же ситуации движущей силой стали так называемые общественники. В частности, Александр Гумиров, который давно уже “борется” за отмену карантина, а накануне данного мероприятия даже был заблокирован в Facebook за распространение лжи про COVID-19.

Кроме того, подобного рода митинги мне уже давно хорошо знакомы схемой их реализации и, скажу даже больше, стоимостью проведения. Ведь эта схема не меняется с 2013 года, когда агентура Кремля в Украине реализовывала дестабилизирующие страну акции. Но, обо всём по порядку.

Во-первых, данное мероприятие, которое собрало не более 100 человек, часть из которых были журналистами, освещали с первых же минут в основном ресурсы, входящие в медиа-пул ОПЗЖ, а так же ретранслирующие пророссийские нарративы и откровенные фейки, например, Страна.UA.

Во-вторых, акцию широко освещали в социальных сетях информационные площадки, курируемые из России и находящиеся в ведении российских спецслужб.

В-третьих, во время акции использовалось много заготовленных, не самодельных плакатов. Фактически, очевидный признак финансирования акции и уж точно не из кармана участников.

Напомню, что в Одессе в 2014 году подобные мероприятия Администрация президента России в лице Владислава Суркова оплачивала по следующему ценнику:

– акция с пророссийскими банерами в Одессе в 2014-2015 году обходилась кремлевским кураторам проекта дестабилизации в пределах $1,5 тыс;
– акции с повешенными телами премьер-министра Арсения Яценюка и на тот момент президента Украины Петра Порошенко в 2015 году пророссийским силам в Одессе стоили 3 600 долларов;
– стоимость организации дестабилизирующих митингов варьировалась в зависимости от того, кто будет участвовать в них и какая тематика. Например, 100 человек из профсоюзов обходились в пределах $5 тыс. Митинг “Одесса за Порто-Франко” обошёлся российским кураторам в 7,5 тыс долларов. А вот самые дорогостоящие митинги были с участием членов спортивных клубов, тут ценник мог доходить и до $15 тыс.

Также хочу обратить внимание на то, что традиционно на передовой подрыва любых противоэпидемиологических инициатив находилась РПЦвУ. Я неоднократно обращал внимание, что в период карантина РПЦвУ организовывала массовые мероприятий, богослужения и крестные ходы, что лишь подстёгивало распространение коронавируса. Похоже, филиал РПЦ в Украине передал эстафетную палочку антивакцинному движению, которое будет сейчас играть одну из основных ролей в дестабилизации страны. Полноценная это передача или создание дополнительного фронта в лице неких общественных деятелей, пока сложно сказать. Но таким образом общая схема дестабилизации социально-общественной обстановки получает дополнительный плацдарм, и не исключаю, что в ближайшем будущем они даже напоказ объединятся.

С учётом всего вышеизложенного, не сложно догадаться, кто вообще в Украине стоит за движением антивакцинаторов. Но это уже больше вопрос к соответствующим правоохранительным органам, которые и должны решать проблему с распространением подобного рода негативных явлений.


Кирилл Данильченко

Что сделала Западная Европа, когда столкнулась с непреодолимым кризисом в виде “Черной смерти”, от которой умерло от трети до половины населения?
Начала открывать учебные заведения.
Тринити холл и Колледж Гонвилл-энд-Киз в Кембридже.
В Оксфорде Кентерберийский колледж.
Они все ровесники первой волны чумы.

Почему такая тяга к образованию?

Это был шкурный вопрос – только один епископ Норвича, который был спонсором Тринити Холла, потерял 700 священников из приходов от чумы. Они причащали, исповедовали, и смертность, естественно, была ужасающая. А кругом средневековая дичь – люди неграмотные, не пишут и не читают. Как вести службы, исповедовать, причащать, продавать свечи, чудодейственные реликвии, индульгенции, поминальные службы?

С чего будет жить приход и с чего сам епископ, что будет уходить Папе? Не от хорошей жизни тогда понтифик разрешил немыслимое в Средние века дело – исповедываться даже женщине. Кадровый голод.

Пришлось выпекать специалистов по каноническому праву как горячие пирожки. Учить в домах, купленных у частных лиц (поэтому и холл). Из вот этих приходских священников и лекарей, наспех выпущенных мимо классического католического монастырского образования, вырос потом протестантизм (богатеть хорошо, быть бедным плохо), неплохая медицина, британцы на этом субстрате придумали вакцины и провели промышленную революцию.

Потому что образование и конкуренция городов, которые не зависят от аристократии и лендлордов, уход в скотоводство, ремесла и учебу, раз уж некому жать и молотить.

Восточная Европа же окуклилась и затянула своих крестьян по самое не балуйся. 3-4 дня бесплатной работы в неделю на пана или помещика, крепостное право 2.0 еще более худшее чем на Западе. Раз кругом умных мало и людей покосило – мы оставшихся отпускать никуда не будем. Главное – ничейная земля, не знавшая плуга, в Причерноморье есть, а бабы еще нарожают.

Будем продавать зерно, менять сырье на кареты и парики. У нас тут выросли Потоцкие и Калиновские, в России тоже было немало фамилий, владевших имениями, заводами и деревеньками. И веками восток Европы застолбил место как сырьевой придаток Запада. Сталин индустриализацию проводил, выдавливая зерно при помощи голода и насилия.

Точка бифуркации. Конкуренция или палка. Библиотека или серп. Зерно и семечку мы гоним на экспорт до сих пор. А жертвы лучшего в мире образования ходят пикетируют магазин в правительственном квартале и разворачивают плакаты против обязательной вакцинации.

«И что теперь нам каждый год колоться» – застыло на лицах активистов? Надо вернуться в среднюю школу, где в старших классах рассказывают, что от энцефалита антитела на три года, а от бешенства на один. А еще лучше машину времени и к своим соратникам каменный век. Потому что в Средневековье и то не было таких троглодитов.


Микола Ільїнов

Я пам’ятаю ті часи, коли в кафе, ресторанах, нічних клубах можна було палити. Це був якийсь звездець, особливо для таких, як я, які не палять. Кожного разу, повертаючись додому, верхній одяг я вішав на балкон, інший кидав одразу в пральну машину, а сам приймав душ, бо мені здавалося, що я весь пропитаний сигаретним димом. Це дуже добре, що заборонили палити! І хоча курці вважають, що їх права порушили, бо нічого страшного немає в палінні, і у кожного є знайомий, який все життя палив і дожив до 80 років, а інший займався спортом, не палив, не пив і помер від раку в 40. Так, таке може бути, але статистика каже, що курці в 20 разів частіше хворіють на рак легенів.

А ще у кожного є знайомий, який їздить на авто не пристебнутим ременем безпеки, і все нормально, а сотні людей кожного дня гинуть в аваріях, хоча були пристебнуті. Так, таке теж буває, але статистика каже, що люди, пристебнуті ременем безпеки, гинуть на 40-50% рідше.

Вчора переглянув «Tik Tok». Знаєте, там ситуація значно складніша, ніж тут у Фейсбуці. Там приблизно 40-50% всіх відео про коронавірус і більшість з них антивакцинаторського характеру, у тому числі з історіями, де знайомий знайомого був повністю вакцинований, але помер. А ще про те, що смертність спеціально «малюють» лікарі, бо їм за роботу з хворими на ковід платять великі премії. (Мабуть, і працівникі моргів теж спецально умертвляють людей, щоб премії отримувати).

Чи може померти від ковіду повністю вакцинована людина? Може, але за статистикою найбільша смертність від ковіду в країнах, де найменша вакцинація людей. Це статистика!

Отже, сьогодні під Верховною радою зібралися люди на мітинг не за свої права та свободи, а ПРОТИ СТАТИСТИКИ!

До речі, тут одна людина насмішила мене, доказуючи, що він вільний чоловік і повинен спокійно їздити в громадському транспорті та не хвилюватися, що його звільнять з роботи за те, що він не хоче вакцинуватися.
Вільна людина в громадському транспорті? Хвилюється, що її звільнять з роботи? 🙂

Вільна людина – Медведчук, який їздить на мерседесі з охороною або сидить у себе вдома, п’є віскарік і оплачує мітинги, які розколюють українське суспільство. А для інших “вільних” в мене є анекдот:

«Проснувся зранку, не хочеш йти на роботу? Відкрий Forbes, знайди своє прізвище. Не знайшов? 3,14дуй на роботу, вільний ти наш!» 😆

Фото © Олександр Рудоманов, Макс Требухов/LB

 

Автори

Усі відео