Петро Порошенко зазначив: команда «Європейської Солідарності» сподівається, що ці кисневі концентратори вже завтра почнуть рятувати життя людей.

«Кожен, хто тут присутній з нашої команди, є небайдужим, є добровольцем як на фронті. І кожен відповідає за окрему лікарню. І зараз кожен буде супроводжувати ці кисневі концентратори до пошти, і з пошти до лікарні. Буде відповідати за те, щоб взяти і передати це прямо в руки лікарю, подивитися, що воно встановлене в конкретній палаті», – розповів лідер «Європейської Солідарності».

Він підкреслив, що спільними зусиллями команди, волонтерів, лікарів буде врятовано життя їх здоров’я хворих, які потребують допомоги та використання концентраторів через важкий перебіг хвороби.

Як відомо, Фонд Порошенка спільно з компанією Рошен і волонтерами з перших днів пандемії забезпечують медиків захисними костюмами – в лікарні передали понад 157 тисяч штук. А також  10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили та відправили у регіони України понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій. Допомогу отримали близько 200 медичних закладів.

У жовтні 2020 року розпочалося вітчизняне виробництво високоякісних захисних костюмів для медпрацівників. Компанія Рошен та Фонд Порошенка профінансували виготовлення першої партії медичного одягу.

Наразі у пріоритеті Фонду Порошенка та волонтерів – закупівля кисневого обладнання для хворих на коронавірус. Більше 100 кисневих концентраторів вже передані в українські лікарні. Загалом у Порошенка витратили на благодійну допомогу під час пандемії 120 мільйонів гривень.

Джерело