Інфраструктурні полюції підлітків

Володимир Омелян

З захватом слухав президента Зеленського на форумі «Україна 30. Інфраструктура». З захватом, бо лише безстрашна людина може чимось займатися 2 роки і взагалі не розуміти, про що він говорить і чим закінчить. Не хочу думати, що у Президента в порожній голові гуляє вітер, і це є головною причиною всіх його дій і висловів.

Щодо доріг.

Навіть керуючись офіційною статистикою Укравтодору, в 2020 році їх відремонтовано лише 3 357 км, або, якщо вірити уточненій минулого тижня на засіданні Кабміну Державній цільовій економічній програмі розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-22 роки, – 3 550 км.

Решта 500-700 км, аби дотягнути до омріяної цифри в 4000 км, «відремонтовано» лише одним шаром асфальту поверх ям. Життя такого ремонту – 3 роки, якраз до завершення першого терміну Президента, і це якщо повезе. Повезе йому чи цим дорогам, але не нам, бо все розвалиться.

Реальність ж набагато сумніша. Відремонтовано менше 3000 км, але, сподіваюся, більше 2500 км. Невипадково ж Укравтодор вперто не публікує публічні дані на інтерактивній карті: геотеги, де починається і завершується ремонт ділянки, хто і коли її ремонтував, який тип ремонту, вартість, фото/відео. А просто закидає відосиками: дороги є і їх 6500. Вірте нам!

Але, ок, це після зміни влади буде доведено з фактами. І буде багато запитань до правоохоронних органів: знали і чому мовчали?

Ще цікавіше – плани на 2021 рік.

Президент озвучив цифру – 6500 км. Не більше, але й не менше.
Враховуючи апетити, на це має бути передбачено не менше 150 млрд грн. В принципі, так і обіцяли минулого року.
Але «чомусь» на дорожню галузь цьогоріч виділено лише 81,3 млрд грн. З усіх джерел. І з цих грошей треба віддати борги, які подвоїлися до 10 млрд грн, на безпеку руху, на місцеві дороги.

На дороги державного значення передбачається аж 31 млрд грн. І де взяти ще близько 100 млрд грн на «6500 км», ніхто навіть не заїкається.
Смаж рибу – риба буде?!

Ще раз, з наявного фінансування на цей рік коштів вистачає на ремонти усіх типів аж на 1 335,46 км автошляхів державного значення. Це згідно тієї ж Державної цільової програми, затвердженої минулого тижня на Кабміні.
Відповідно, всі мрії про Київську обхідну дорогу, автобани і мости перетворюються на політичні полюції підлітків.
Єдине, що незмінне – це апетит. Пропорція «це мені, і це мені, а це – державі» збережена.

Коли Президент стверджував, що крадуть мільйонами, він теж помилявся, бо крали десятками мільярдів.

Плани про аеропорти, морські порти, річкові перевезення викликають гомеричний регіт.

Хлопці, два роки пройшло, а Ви готове ще в 2019 році Одеське летовище здати в експлуатацію не годні!
Летовища в Дніпрі, Ужгороді, Мукачево, Маріуполі чи Бердянську, високошвидкісні залізничні сполучення, City Train, як були так і залишаються скетчами на слайдах, на яких Ви просто змінюєте дату публікації.

І дуже цікаво, якби Уряд Порошенка не підготував і не забезпечив концесію, не привів DP World і Q Terminals, багато інших компаній, що би Ви зараз показували?

Проект марини в Одесі, до речі, теж з 2018.

Де бодай один Ваш проект від початку до кінця за останні 2 роки безмежного правління?!

Усі відео