П’ятий президент Петро Порошенко в гостях у Світлани Орловської на Прямому 10.02.2021 (відео)

 

Петро Порошенко про відповідальність за співпрацю з країною-агресором: Медведчук – точно колаборант

Законодавча ініціатива «Європейської Солідарності» щодо відповідальності за співпрацю з країною-агресором стосується й одного з лідерів проросійської партії ОПЗЖ Віктора Медведчука. Про це заявив в ефірі телеканалу «Прямий» п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Медведчук – точно колаборант. Я маю текст законопроекту. Змістовна частина колаборації полягає в чому? Публічні заклики, спрямовані на підтримку чи співробітництво з державою-агресором або з окупаційною владою. Заклики, щоб ми вели переговори з терористами, заклики виведення Росії із політичної відповідальності за агресію проти України, які неодноразово робили представники ОПЗЖ. Це 100% ознака колаборації», – говорить Порошенко.

«Організація масових заходів політичного характеру, пікетування, демонстрації в рамках співробітництва з державою-агресором, з метою сприяння та надання їм допомоги в здійсненні агресивних дій проти України», – перераховує п’ятий Президент.

«Неодноразове розміщення та розгортання інформаційної кампанії, в тому числі і в мережі Інтернет з підтримкою дій держави – агресора в здійснені агресії проти України. Всі ці критерії чітко демонструють, що у нас левова частина не журналістів, а пропагандистів, які проводили політику країни-агресора в нашому інформаційному просторі і на цих каналах, і на інших, мають бути ретельно проаналізовані. І має бути забезпечений захист інформаційного простору України», – наголосив лідер «Європейської Солідарності».

«Треба не просто застосовувати санкції до телеканалів, а треба зробити законодавчі ініціативи, дати державі важелі для протидії гібридній агресії, в тому числі в інформаційній сфері», – переконаний Порошенко.

Як відомо, сьогодні Петро Порошенко представив низку законодавчих ініціатив, спрямованих на боротьбу з посіпаками Кремля і російською пропагандою. Порошенко закликав патріотичні демократичні сили в українському парламенті підтримати ці законопроекти.

Джерело

 

Порошенко: Пропонуємо іншим фракціям долучитися до законопроекту про відповідальність колаборантів

«Європейська Солідарність» пропонує іншим фракціям спільно зареєструвати законопроекти щодо відповідальність за співпрацю з країною-агресором та антиукраїнську пропаганду. Про це лідер партії, п’ятий Президент Петро Порошенко заявив в ефірі телеканалу «Прямий».

«Не йдеться про те, що хтось тягне ковдру на себе. Йдеться про ретельно розроблений нашою командою законопроект, ми пропонуємо стати співавторами. Щоб це була спільна ініціатива і «Голосу», і «Батьківщини», і «Слуг», – наголошує Порошенко.

Він також повідомив, що співголови фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко та Артур Герасимов будуть обговорювати з лідерами інших фракцій у парламенті можливість спільно зареєструвати ці законопроекти.

Петро Порошенко не виключає й того, що Володимир Зеленський може внести цю ініціативу як невідкладний законопроект.

«По-перше, він має цю можливість, оскільки президент має право законодавчої ініціативи. І ми навмисно оголосили сьогодні, в середу – є ще до понеділка час.

Більше того, Зеленський може не просто взяти цей законопроект, а ще й визначити його як невідкладний», – пояснює Петро Порошенко.

«Ми твердо переконані, що на сьогоднішній день лише об’єднаними зусиллями, об’єднаною Україною нам вдасться подолати ті виклики, перед якими опинилася Україна внаслідок некомпетентних дій діючої влади», – резюмує п’ятий Президент.

Джерело

Усі відео