Свіжий ковід-прогноз від науковців

Anton Senenko

Друзі, щодо коронавірусу.

Я, якщо чесно, давно стежу за усією ситуацією впівока. Все, що я міг сказати, зробити, написати, бути почутим тими, хто хотів почути, – я сказав, зробив, написав, був почутим.

Адекватні люди вже переконалися, що ковід-дисиденти – ідіоти, Степанов – просто неповносправний ідіот, що сяде за грати, уряд – зграя злочинців, що під шумок попиляли купу грошей на асфальт, а не надали надбавки медикам, і вони теж сядуть за грати, слуги народу, які досі публічно продовжують виправдовувати в радіо- і телеефірах будівництво доріг замість закупівель кисневих концентраторів, – такі ж самі одноклітинні потвори, як їхні колеги, які на початку пандемії казали, що це фейк.

Ніхто ніколи так цинічно не дерибанив кошти, що мали б рятувати життя.
Кінець епохи бідності настав…
Для асфальтових заводів.

А поки тримайте свіжий прогноз від науковців.

Вони ще не підводили підсумок, хоча попередній, як виявилось, був занадто оптимістичним. Він просто не міг передбачити концерти полякових і купу неляканих ельфів з масочками на підборідді. Так само цей не передбачає ідіотські ідеї проведення футбольних матчів в Києві, де мер цього ж міста просить допомоги в Уряду на боротьбу з епідемією.

Є дві хороші новини:

1. Летальність від коронавірусу повільно знижується. Тобто ймовірність “витягнути коротку соломинку” і проїхатися по новій асфальтованій дорозі на кладовище, збудоване в рамках президентської програми “Великий похорон”, зменшуються.
2. Кількість людей, які одужали, зростає.

Але є й погана новина:

Темпи розповсюдження хвороби перевантажать вже найближчими тижнями нашу медичну систему, яку уряд мав підготувати 65-ма мільярдами гривень за півроку часу ціною тотального карантину і наших нервів.
Бо наступного тижня вчені нам прогнозують вже понад 6000 випадків на день і 90 смертей.
На чиїй совісті ця сотня людей на день – уряду, шмигаля, зеленського, зеопарку, тіньових клованів, що ведуть переговори з олігархами, поки сонцесяйний піариться на будівництвах – підкресліть потрібне.

Чи буде 10 тисяч на день і біс зна скільки смертей – питання, бо залежить виключно від пропускної спроможності лабораторій і чесності звітів влади.

Але ж ми розуміємо, що правду вони вже не приховають.
Цікаво, як вони будуть шукати, хто винен у ситуації, що склалася, і як будуть тикати один в одного пальцями.

Будьте здорові.

Деталі прогнозу тут:
Прогноз розвитку епідемії COVID-19 в Україні на 9–16 жовтня 2020 року («Прогноз РГ-23»)
від Робочої групи з математичного моделювання проблем, пов’язаних з епідемією коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні (базова установа – Інститут проблем математичних машин і систем НАН України)

Якщо цікаво стежити за поточною статистикою і брехнею влади про те, як вона успішно контролює ситуацію, раджу читати Evgeny Istrebin

Усі відео