Найпоширеніші питання стосовно #Путчу

Мартин Брест
Мартин Брест

Найпоширеніші питання стосовно #Путчу – відповіді від Головного управління кадрового забезпечення “Чорних Загонів”.

І ось у нас є перші запитання, які задає у фейсбуці відомий журналіст і інженер Seo Dovgal:

«Пацантре, кто знает про списки, и как попасть? Бо на Майдане в 14м хотел денег сорвать, да не вкружился никак».



Доповідаємо попунктно:

«- А из ВСУ нерадикалов берут?»

Зміна місця служби з ЗСУ на «Чорні Загони Путчу» проходить згідно керівних документів, розроблених і затверджених Головним управлінням кадрового забезпечення Путчу, що передбачає низку документів та завірених копій, включаючи посвідчення учасника бойових дій, довідку про участь в АТО/ООС (форма 6) та довідку про склад сім’ї (форма 3).

«- А если на контракте сейчас?»

Офіцерам, сержантам, старшинам, прапорщикам та солдатам контрактної служби надається право першочергового зарахування у «Чорні Загони» зі збереженням заробітної плати. Конкурсні комісії працюють щоденно у будні, с 8:00 до 17:00, перерва с 13:00 до 13:45, у п’ятницю – скорочений робочий день.

«- Отношение брать надо?»

Відношення від командира відповідного «Чорного Загону» подається згідно загальної процедури та розглядається відповідним відділом Командування роду військ першочергово.

«- Офицерам больше платят?»

Звісно. Як завжди, найменшу заробітну платню отримують ті, хто і виконує всю роботу.

«- Если привести трёх друзей: старшина, сержант и старший матрос, бонусы дадут?»

Керівними документами передбачається виплата одноразової грошової винагороди за сержанта та старшого матроса у розмірі 50% посадового окладу за кожного, але за старшину передбачається стягнення у розмірі 100% посадового окладу військовослужбовця.

«- Бєрци дадуть?»

Ні.

«- Підйомні будуть?»

Як завжди, передбачені, але грошові кошти на це не виділені.

«- А оздоровітєльні?»

См. вище.

«- За вислугу платять?»

Премія за строком служби виплачується у вигляді «зняття раніш накладеного стягнення».

«- А можна шоб не с мєнтами?»

Згідно Закону України про Національну Поліцію, ст. 296, заборонено вживати термін «мєнти». Допускається заміна на визначення «поліцейські», «поліціянти» та гендерно-врівноважене «поліціянтки». На кожен вираз повинен оформлюватись Акт заміни встановленої форми (див. Додаток 118) за підписом командира (начальника) або іншої посадової особи, на яку покладено виконання обов’язків командира (начальника).

«- Можна буде кидать гранати і кричать: «За Пороха, за Рошен?»

В «чорних загонах» немає виразу «Можна», є вираз «Дозвольте».
Дозволяємо.

«- На блокпостах стоять хоть не будем?»

Виконання задач за призначенням передбачає усі види оборонних та наступальних дій, включаючи також охорону блок-постів, що їх не вкрали, рейдові дії та марш комбінованим способом.

«- Син Порошенка буде автомат чистить?»

Керівними документами не визначено.

«- Год за три за участь в путчі?»

Зарахування робочого стажу та порядок здійснення страхових виплат знаходяться на затвердженні у відповідних установах Уряду.

«- Путчівські виплати будуть?»

Грошова винагорода «за участь в путчі» виплачується у розмірі 60% від посадового окладу, також передбачена виплата премії у розмірі 1 (одної) тисячі гривень за 1 день участі у бойових діях, але виплата її буде такою ж, як і в АТО/ООС – бистріше посивієш, ніж отримаєш.

Готові відповісти на ваші запитання, задавайте у коментарях.
З повагою,
Головне управління кадрового забезпечення Путчу.

😆

Поділитися:
Share

Share