#читаємо_вголос Natasha Dembitska
Зебіли і прозріння. Спостерігаю за тим, як реагують буратінофіли на хаотичні тєлодвіженія отого дивного багатоликого утворення, що йменує себе “Зекоманда”
Зебіли і прозріння. Спостерігаю за тим, як реагують буратінофіли на хаотичні тєлодвіженія отого дивного багатоликого утворення, що йменує себе “Зекоманда”
Как причудливо тасуется политическая колода. Четыре с половиной года мы крыли нашу верховную зраду вдоль и поперёк. Нужно признать, абсолютно
Друже, говори зі своїми батьками. Вони мудрі і відповідальні люди. Вони щиро шукають відповіді на свої питання. Біда, що, коли нас нема поряд, відповіді їм підсовують істеричні брехуни з недолугих ток-шоу. Наші батьки переживають за правильний вибір і завжди йдуть на вибори.
Друзі!!! Перед нами стоїть вибір, від якого залежить майбутнє нашої держави. Або вона буде незалежною, або знов опиниться під чоботом. Можливо, це прозвучить банально, але, як то кажуть, на переправі коня не міняють. Ми вже майже на тому боці. І я дуже не хочу, щоб ми потонули декілька метрів від берега…
Арешт осіб, які намагалися підкупити кандидата у Президенти Юрія Володимировича Тимошенка, аби той знявся з виборів, у керівництві ВО «Батьківщина» викликав реакцію наближену до істерики. Скандали цю політсилу останнім часом просто розривають.
Друже, обов’язково приходь на вибори 31 березня. Поговори з батьками, які й так відповідально до цього ставляться (явка традиційно більше 65%). Поговори з дітьми, яким не зайве нагадати про важливість події (явка зазвичай менше 35%). Обговоріть ще раз кандидатів. Без зверхності, без образ, зі спокійними аргументами. Прийдіть всією родиною і виберіть Верховного Головнокомандувача та Головного Дипломата своєї країни.
Кого ви бачите на посаді Президента України? ЗЕ!Артиста, якого зараз не пускають в прямі ефіри, бо НЕДАЙБОЖЕ щось знову ляпне? БабЮлю, яка пропонує “Новий Курс” з тих часів, коли мене ще в планах не було? Чи іншого кандидата, якого ви впізнаєте лише на бордах, а в реальному житті пройдете повз, бо він вдягне краватку іншого кольору? Не хочу обіцянок, хочу бачити дії. Тож…
Ти втомився від війни, малюк? Хочеш послухати казку? Про тебе і реальне життя? Зараз ти, потираючи рученята, дивишся в телевізор і прикидаєш, з ким із цих чудових людей ти нарешті «заживеш». Ти не любиш нудних, які говорять всяку незрозумілу для тебе хрінь. Ти любиш красивих і веселих. Тому ти готовий «покрутити рулетку». Бо впевнений, що ставка зроблена не за твій рахунок.А давай я розповім тобі, як це – спробувати?
Аналізуючи вибори 1991 і 2019 років, я помічаю багато збігів. І тоді, і зараз вся преса працювала проти одного кандидата. Тоді (коли я розклеював листівки Чорновола) мені в спину кричали – ти шо, за бандіта?! Сьогодні мене з такою ж ненавистю питають – ти шо, за баригу? Ви добиваєтесь поразки Порошенка, але якраз він то й не програє, – програємо ми всі, програє Україна.
Зараз, коли ми знову стоїмо перед необхідністю зробити вибір, час переконатися чи на вірному ви боці, та чи не піддалися ваші погляди його лукавому впливу. Бо якщо вони співпадають з ворожими, є велика ймовірність того, що рано чи пізно біля вас знову почнуть гинути люди. Проте винні в цьому будуть вже не тільки ворог і зрадники, але й ті, хто до них дослуховувався.
Мені тямуща людина каже: “От ти пишеш-пишеш… Голова пухне… Треба прощє і виразніше. А можеш намалювати, як кукринікси, мать їх?”То я й намалював, як вмію. Зберіг його і тепер просто буду забивати опонентам цей малюнок, як чопик… А ще маю гадку пройтися по групам, назву яких навіть сором вимовляти в порядній компанії. Там теж наколочу таких чопиків і двері бігом зачиню, щоб не смерділо.
Я слухаю радіо, коли зранку кермую на роботу. І там, зазвичай, двоє ведучих ведуть бесіди про «судьби родіни». Ну і припрошують слухачів: «Дзвоніть, діліться думками». І додзвонюються, висять на лінії, діляться всілякою маячнею… А я собі думаю, невже це тільки я спішу на роботу о пів на дев’яту? Озираюся навкруги, ліворуч-праворуч такі самі, як я, запізнюються, петляють в заторах. Тобто ті, хто реально штовхає своєю працею цю країну кудись вперед, не мають часу дзвонити і неспішно плямкати про своє Мнєніє. Їм ніколи.
Тому, що Петро – це справжній камінь, це український граніт, об який поламав собі зуби хижий звір. Тому, що став наріжним каменем нової української державності.



Можете вважати, що я підтримую ПП зі страху. А можете – що з надії. З надії, що йому і далі падатимуть зірочки в руки, і він таки доб’ється і України в НАТО, і членства у ЄС. І що ми заживемо у себе вдома, пожинаючи плоди цієї роботи. І будемо спокійно глядіти внуків на власній, мирній і заслуженій дачі. І нам не буде соромно за себе молодих.
Пряма зацікавленість Мордору – щоб українці вибрали собі слабкого і нікчемного Президента, якому ніхто в світі не довіряє. Тоді Рашка – господар становища. І ми самі, своїм вибором, можемо обнулити свій імідж, з такими труднощами завойовану довіру. І це буде Катастрофа.