Чому я підтримую Порошенка?
Не тому що він найкращий, не тому що він безгрішний чи обіцяє “золоті гори”, як інші кандидати. Як мисляча людина просто не бачу сьогодні жодної альтернативи. Щодо можливості прокинутись 1-го квітня в цирку, якось не приваблює мене така перспектива, тим паче ця ситуація мені скоріше нагадує ляльковий театр Карабаса Барабаса зі своїми Буратінами, Мальвінами та Дуремарами. Не хочу прямувати до країни дурнів, щоб там остаточно закопати майбутнє моєї України.
















