Вже сама держава перетворюється на голограму

Вже сама держава перетворюється на голограму


Iryna Gerashchenko
Ірина Геращенко

Пропоную команді президента Зеленського в розширені люстрації піти ще далі.

Під люстрацію включити всіх, хто не знає, хто такий Голобородько, хто жодного разу не купував квитки на «95 квартал», хто не дивився «Сватів», хто не працював аніматором, хто не голосував за Зе . Зробіть країну разом…Р. S. Посольства країн ЄС і США під час президентства Порошенка дуже чутливо реагували на будь-які відхилення від шляху реформ, робили публічні заяви. Цікаво, чи буде реакція наших шановних міжнародних партнерів зараз? 🙂


Вже сама держава перетворюється на голограму
Volodymyr Viatrovych

ЗеПутінізація.

Люстрація – надзвичайний правовий інструмент, який застосовується в період трансформації суспільства, після зміни злочинної влади, з метою обмеження впливу її представників у новій політичній ситуації. Таким чином в Східній Європі засуджено комуністичний режим і не допущено до влади причетних до його злочинів. Таку мету реалізовував і український закон про очищення влади, усуваючи з політики представників режиму Януковича, причетного до розстрілу Небесної сотні та інших злочинів проти українців.

Нині ми почули про ініціативу президента Зеленського поширити дію цього закону на тих, хто керував Україною після Майдану. Тих, хто організував її захист від російської агресії, створював армію та умови для розвитку української культури.

За цю діяльність злочинцями їх назвав Путін, адже через них він втрачав Україну.
Нині, оголошуючи про люстрацію влади 2014-2019 років, услід за Кремлем злочинцями їх намагається представити Зеленський.

Далі почуємо про переворот на Майдані. Побачимо на лаві підсудних наших вояків за те, що стріляли в російських окупантів.
Якщо дозволимо.
Поки можемо спинити тих, хто разом з Путіним хочуть «зробити» Україну.


Вже сама держава перетворюється на голограму
Ivanna Klympush-Tsintsadze

Думала, що вже після перших двох місяців преЗЕденства мене вже важко здивувати, але ні. Люстрація тих, хто поклав 5 років життя на те, щоб не дати Україні впасти у прірву…

Уже сама держава перетворюється на голограму. Хочеться змін і справедливості? Погані чиновники та депутати? Погано керували?
21 липня громадяни зможуть на демократичних виборах їх замінити. Це і є демократія.

А якщо хтось порушив закон, зловживав владою, справа має бути розглянута у суді. Це і є правова держава. Розумію, довіра до українських судів низька, але ж Президент Зеленський та його команда задекларували чіткий намір побудувати справедливу та незалежну судову систему.

Усі інші рішення – це шлях до диктатури, де «справедливість» вершитиме абстрактний запит народу, в якого, отримавши абсолютну владу, не питатимуть. Йому показуватимуть публічне приниження, швидкі рішення і яскраву картинку. Таку яскраву і просту, як плакати нацистів і більшовиків. Думати і будувати – довго і важко, легше – зразу на шибеницю.

Засмучує мовчання наших західних партнерів. Це вже політичні репресії чи ще ні? До нашої команди були геть інші вимоги… Також дивує, що реакція громадянського суспільства та ЗМІ в рази слабша, ніж на Свинарчуків, яких чомусь так і не садять…

Пересидіти епоху невігластва та свавілля не вдасться. Прийдуть по всіх.

Звісно, це може бути дешевим передвиборчим трюком. Але такі трюки посилюють і без того шалений запит суспільства на розправи і «сильну руку», який накручувала ворожа пропаганда і внутрішні популісти. Спочатку вистачає постановочних розправ по телевізору, а далі треба годувати вже живим м’ясом. Приклад сидить у Кремлі.

Тому реакція всіх, кому небайдужа доля країни, має бути рішучою. Особисто я дозволу будувати і боронити Україну питати не буду, як не питав ні в кого мій дід.

Обламаєте зуби.


Вже сама держава перетворюється на голограму
Олександр Турчинов

2014 рік. В найскладніших умовах повної руйнації владної вертикалі і зовнішньої агресії ми змогли захистити та зберегти нашу країну, реанімувати вщент розвалену владу і переддефолтну економіку, відновити обороноздатність України, перезапустити всі інституції, що забезпечують безпеку держави, звільнити значну частину окупованої Росією української землі.

Для Путіна і його маріонеток з “лугандону” наші дії були злочином. Саме тому проти мене і багатьох патріотів України в путінській Росії відкриті кримінальні справи та запроваджені санкції, а фейковий трибунал на окупованій території засудив мене до «найвищої міри покарання».

Зі здивуванням дізнався, що до цієї кампанії долучився і пан Зеленський, який запропонував мене ще й люструвати. Мені не соромно за свою діяльність за останні п’ять років. Я дуже добре знаю, в якому стані була Україна 23 лютого 2014 року, і якою вона стала на 19 травня 2019. За всі свої рішення, за всі свої дії я готовий відповідати перед Богом і країною. Але мені шкода, що оточення чинного президента синхронізує його заяви з брудними провокаціями тих, хто веде проти України жорстоку і криваву війну.


Вже сама держава перетворюється на голограму
Volodymyr Ariev

Ми люстрували тих, хто повністю здавав Україну російському агресору.

Зеленський хоче люструвати тих, хто відбив російського агресора і повернув Україну на шлях до Європи.

Він обрав свій вектор руху.

Слуга народу, але питання якого саме?

 


Юрій Бірюков
Юрий Бирюков

На Майдане был Порошенко и Турчинов, был Парубий и Луценко. Теперь их предлагают люстрировать.

Предлагает заместитель главы Администрации Януковича. Ну, озвучивает его говорящая кукла – нынешний президент страны.

Нет, это реванш, да?
Это не победа Антимайдана, да?

* * *

Президента, Секретаря СНБО, министров Кабмина и директоров оборонных предприятий.

Штош…

На второй картинке – 4 из 4. Все четверо “виновны” в восстановлении ракетной промышленности оборонного сектора.

Стугна и Корсар, Ольха и Нептун.

… А так, не, это, конечно, не реванш.

Вже сама держава перетворюється на голограму

Вже сама держава перетворюється на голограму


Арсен Зекиров
Арсен Зекиров

Малорос разбушевался.

Обратите внимание на дату, с которой он собрался люстрацию проводить. 23 февраля 2014 года. Сразу после того, как жопаросы раздали медальки за Крым.

Зеленый человечек…

* * *

Этот писк про люстрацию – просто реакция на #Наш_Парад2019.
Боится. Очень боится. Но подсос мог бы и не светить.

Но звонок этот из другой оперы.
Медвепут общаясь с Мед-Раб-Боями сказал, что нет сигналов о готовности к диалогу со стороны Зе. Чувак это услышал и тут же начал подавать сигналы. Про люстрацию.

Хозяин услышал и разрешил позвонить.


Іван Виговський
Іван Виговський

Поки Артикль грав х*єм на роялі, тисячі людей брали на себе відповідальність і захищали Україну. Тепер це непорозуміння (в унісон із Портновим) пропонує їх люструвати.

Я все частіше задумуюсь – а чи варті українці того, щоби жити в своїй країні, якщо обирають Оце.

Між іншим, а як почувають себе кловани Сукашвілі, Оваков, Данилюк, Тарута, які так рвали сраку за це Непорозуміння? Чи для них Портнов придумає окремий закон. Ну ладно, х*й з ним, з тими оваковим і данилюком (такого добра на любій фермі навалом), що з годувальником робити, куди в тому законі Беню пристроїти?


Джон Сміт
Джон Смит

Тобто учасника АТО Грицака – люструвати, а замість нього хай працює корєш з під’їзду, у якого дружина – громадянка РФ.
Нот бед.

Главу РНБО, який курував ракетну програму, завдяки якому у нашої країни з’явилася зброя стратегічних категорій, люструвати.
Ну що ж, хай люструє.

Порошенка, Парубія, Луценка і Турчинова ще яник хотів люструвати на Майдані разом з протестуючими. Та довелось самому в Ростов тікати. Янукович намагався підім’яти під себе всю владу і позбавити опозицію будь-яких політичних можливостей. Цей дебіл іде тим же шляхом і прийде в той же кінцевий пункт.

Але насправді це мулька для дебілів. З того ж розряду, що і перейменування Адміністрації в Офіс, зняття краваток, шаурма і фонтани. Пустишка. Погрємушка, на яку відволікають лохторат від пройо*ів клоуна. Продаж повітря ідіотам. Тим, хто готовий купляти ніщо і міняти його на свій голос.

Мабуть, нам таки треба було обрати цього покидька, щоб величезні маси люмпена навчилися цим розводкам на собі. Нашому суспільству потрібне щеплення від ідіотизму. Без нього воно явно не може.


Павло Нусс
Павло Нусс

Зеленський пропонує запровадити люстрацію для Президента, спікера ВРУ, народних депутатів, голови СБУ, секретаря РНБО та інших високопосадовців, які обіймали посади з 23 лютого 2014 року до 19 травня 2019 року. Про це він заявив у новому відеозверненні.

Тобто, люструвати Петра Порошенка, Андрія Парубія, Ірину Геращенко Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова, Юрія Луценка, які були на Майдані в той самий час, поки маріонетка реваншистів Зеленський був у Москві на гастролях. Тобто пропонується осуд Майдану та люстрація тих хто його очолював.

Очевидно, що Москва хоче викинути з політики тих, хто перешкодив їй захопити Україну, і це очевидний план реваншу, який ретранслюється вже навіть не портновими, а безпосередньо людиною, яка тимчасово володіє посвідченням глави держави.

Остання заява Зеленсько свідчить про те, що його команда намагається не тільки встановити диктатуру та узурпувати владу для подальшої руйнації української державності, але й готова перейти на путінську модель управління, але кловун має знати, що ніхто йому не дозволить реалізувати ці плани, починаючи з люстрації тих, хто вивів цю країну з тотального краху.

В нас є сили та ресурси протистояти цьому, тож йдіть нах, кловуни!


Вже сама держава перетворюється на голограму
Віктор Уколов

Сьогодні легалізовано зв’язок Андрія Портнова й Володимира Зеленського. 11 липня президент Зеленський слово в слово озвучив пропозицію Андрія Портнова, про яку той повідомив 4 липня на своїй сторінці у фейсбук.

Різниця між люстрацією 2014 року і тим, що пропонує Зеленський, є засадничою. Тоді люстрували тих, хто був причетний до розстрілів на Майдані і до здачі інтересів України Росії, сьогодні пропонують люструвати тих, хто захистив Україну від нападу Росії та дав поштовх її поверненню до Європи.

Ще один наслідок. Якщо Зеленський пов’язаний з Портновим, а Портнов співпрацював з Медведчуком і в 2014 році був заступником голови АП Януковича… То кого ж тоді обрали 73%?

P.S. Юридично ця ідея не витримує критики, тому говорити про неї можна лише як про піар-хід. Бо виборні посади не можуть потрапляти під люстрацію за Конституцією. Інакше б порушувалось право громадян обирати і бути обраними.


Гліб Бабіч
Гліб Бабіч

Чудова ідея. Прокотить, як дві доріжки у ніздрю.

Мені от цікаво, а Портнов працює на півставки у Вови та в ДБР?
Або вони йому доповідають, як резиденту?

Твій піпл, звичайно, хаває твій чес. Тому що ти йому знову “включив кіно”.

Ну а інші сьогоднішній день відзначили хрестиком, як остаточну розстановку твоїх намірів.
І залишили будь які ілюзії, у кого вони ще були.

До речі, а коли, нарешті армію люстріруют? Ну, щоб всіх – з 14-го по 19-й?

І ще, оця репетиція зустрічі бабусіного гелікоптера на даху – це даремно.
Не прилетить. Не забере.


Валерій Прозапас
Валерій Прозапас

Ух ти, людина, яка називала свою країну “порноактрісой, готовой прінять с любой сторони”, Томос “термосом”, а Голодомор “сіньор-голодомор”, пропонує розпочати сегрегацію чиновників, в тому числі обраних, за їхні слова та за ознакою перебування на посадах в певні терміни.

До нього таке робили лише більшовики.

Вони не просто кличуть громадянську війну, вони не приховують, що хочуть її, навіть більше – вони її гібрідно ведуть вже не один рік.

І, схоже, не зупиняться, навіть отримавши владу.

Що тут від розбудови української держави – я не бачу.


Константин Нескоромный
Константин Нескоромный

Зелена шмаркля хоче внести закон портнова (!), яким позбавити права обіймати будь-які посади тим особам, які були при владі з 2014 року.

Там немає кернесів, труханових, його люстрований друг Богдан при владі. Там немає тих, хто знищував армію до 2014 року.

Але там є патріоти, які 5 років боронили та будували країну, які 5 років стояли стіною перед навалою російської орди.

Це і є демонтаж державності. Це і є реванш. Це і є початок глобальних потрясінь та майбутнього чергового майдану проти перетворення України в малоросію.

Ви зробили це разом, барани.


Светлана Самборска
Светлана Самборска

Арсен Борисович, как вам планы вашего партнера Коломойского по люстрации, изложенные его миньонами Портновым и Зеленским? Нравится грядущий триумф Антимайдана? Лично вам чем это обернется? Нравится?
Поздравляю. Ви зробили це разом.

Ко всем иудам относится. К Райнину, Гройсману, губерам, легшим под Коломойского, министрам, тушкам из Рады. Ви зробили це разом. Жри.Те.

* * *

“11 июля 2019. Абромавичус возглавил набсовет Укроборонпрома” – СМИ.

Вова, ты – дурак? Ты только что сказал, что люстрируешь всех, кто был на высоких должностях. Абромавичус был министром. Ищи давай нового чувака на Укроборонпром.

Кстати, Данилюк твой тоже был министром. Так что ищи нового чувака и на РНБО. Да и вообще, у тебя теперь в кадровом резерве одни рыги и остались. И Медведчук. Собственно, решена задача “Как привести к власти Медведчука?” – “Люстрировать всех, кроме Медведчука”.

* * *

“Если говорить о нашем, российском кандидате в Украине, то у нас — Мистер Хаос кандидат. Чем больше хаоса, чем слабее кандидат, тем Путин считает, что это выгоднее России”, – из мартовского интервью Венедиктова.

И теперь видно, как они этим мистером Хаосом будут действовать. Они будут раскачивать Майдан. А в состоянии крайней поляризации общества Майдан расколет страну. Сделает то, что не вышло у Путина в 2014 году.

И стратегия “Понимая последствия, воздерживаемся от Майдана” не годится. Потому что, во-первых, у них есть подконтрольные типа-проукраинские силы – та же Свобода да Нацкорпус, которые по свистку изобразят Майдан. А во-вторых, если Мистера Хаоса не остановить, то он слишком далеко зайдет. За каких-то 50 дней он дошел до объявления о политическом устранении оппонентов, куда он зайдет за 5 лет, не хватит фантазии представить.


Сергей Петренко
Сергей Петренко

Ща-ща он немного осмелеет, подгребет под себя ВР и кабмин, и начнет постреливать неугодных.

От тогда будет веселуха.

Чет я не слышу огтевиздов и антикоррупционеров.

Где бурные протесты по поводу “люздрации”?

Наверное, шнурки гладят, а уж завтра, гля, а под стеллой Найем сидит и на фотографию януковоща дрочит.


Xenka Sequoia
Xenka Sequoia

Голос піпєточніка із кулуару: “люструй мене, люструй, мій македонський!”
Тиша.

Поки не могла писать, то читала. Героїновий писюніст © вирішив розоблачить хунту і її антидержавні промисли, кукурікнувши про люстрацію істеричним голосом втрачаючого цноту мужеска полу мурав’єда.

Потім вирішив поставити ще когось свого на посаду мера Києва, а самого мера убрать, тоже люстрировать, оплєуху і ганебний кінець політичної кар’єри.

Ізвєнітє, але коли я дивилась відос, котрий запилив Віталік Кличко в себе на сторінці, пояснюючи свою точку зору, я аж чихнула двічі од задоволення: ви уявляєте цю картину?
Десь, наприклад, в Арені чи там в Феліні, чи в Сєрєбрі, в калідорі (! ₴#) зустрічаються еті двоє: пісюніст і абсолютний чемпіон світу з боксу, важковаговик після спроби травлі останнього…
І тут пупиришечка такий: “люструй мене! люструй мене, як хочеш! О, мить блаженна, скільки про це мріяв!” падає на коліна, розуміє, шо не дотягнеться, стає на напівзігнуті, піддатливо запрокидує голову.

Божечки. За реалізацію цієї моєї мрії та її відоса шо там нада Простору?


Вже сама держава перетворюється на голограму
Роман Кулик

Телефонні переговори Зеленського з Путіним самі по собі відірвані від контексту та не є чимось негативним. Порошенко востаннє, наскільки пам’ятаю, говорив із Путіним десь рік тому. Тоді розмова була про одне – обмін. Потім росіяни вперлись рогом і стали чекати президента “позговорчівєй”. Зеленський говорив із ним про обмін, звільнення військовополонених, продовження переговорів у нормандському форматі. Розмова з ініціативи ОП.

Але ці перемовини відбулись не у вакуумі, а на фоні низки подій та заяв Зеленського: фактично відсутня реакція на повернення російської делегації в ПАРЄ чи спроби відвернути це; історія з реакцією на російську ноту по моряках та публічною поркою МЗС за захист українського інтересу; відміна параду на День Незалежності, просто навіжена заява про люстрацію усіх народних депутатів, міністрів та низки інших чиновників за період 2014-2019 років.

Останнє і перша телефонна розмова Зеленського з Путіним узагалі протягом одного дня. Причому в “розширену люстрацію” потрапляють усі, хто в Кремлі викликав найжорсткішу критику і ненависть, хто асоціюється з “владою Майдану”. Зеленський ніби робить усе, щоби задобрити Путіна. Сьогодні навіть не згадав Зеленопілля, де росіяни вперше масово використали артилерію зі своєї території по нашим військам. Жалюгідно, просто жалюгідно.

P.S. І для чого це Путіну саме зараз? Зеленському-то зрозуміло – лічені дні до виборів і південно-східний електорат під’їдають конкуренти. Бойко, Рабіновіч та Медведчук днями їздили в РФ на зустріч із Мєдвєдєвим. Що звісно ж є виявом підтримки партії РФ на цих парламентських виборах і є суто передвиборчою технологією. Але який тоді сенс Путіну зараз говорити з Зеленським? Отож, логічні питання. А для нашого президента це лише в плюс – дасть можливість відбити електорат у “опоплатформи” і сколотити свою “монобільшість” у парламенті. З його царськими замашками це категорично неприйнятно.


Роман Доник
Роман Доник

За 5,5 лет войны все, кто мог хоть что-то сделать для страны, сделали это.

Все, кто могли хоть как-то проявить себя в защите Независимости Украины, проявили себя.

Заявление о люстрирации всех этих людей – заявка на стерилизацию всего политического поля и нейтрализацию всех возможных конкурентов. По сути готовят новую колонизацию Украины под руководством “регента”, которого будут одобрять наши восточные соседи. Зеленский уже сейчас планирует второй срок президентства, а люди, которые им управляют, планируют ещё дальше.


Вже сама держава перетворюється на голограму
Ян Валетов

Идея всеобщей люстрации может иметь весьма забавные продолжения.
Учитывая, что людей, способных работать на государственное строительство, не просто мало, а практически нет.
Учитывая, что работа на страну, если она честная, не несет золотых гор.
Учитывая, что нет институтов, в которых учат управлению госструктурами.

В общем, предлагаю сразу всех расстрелять. Не разбираясь.

А потом набрать из КВН новых.
Тех, кто играл чиновников на сцене, – не брать, люстрировать – и к стенке.
Брать только без опыта и желательно без образования. Вообще. И без рук, чтобы брать не могли. А еще лучше рубить руки при поступлении на работу.

Любую идею можно довести до абсурда. Любую. Люстрация, как инструмент очищения власти, легко превращается в обычный элемент популизма.

Нам рассказывают, что власть должна избавляться от сомнительных лиц и при этом на должность руководителя ДУС тянут Борзова, как я понимаю, старый КВН-новец – это индульгенция. Других кадров просто нет. Репутация – ничто, главное, что на сцену выходил.

Чувствую, пора проситься на пост в минэнерго – у меня тоже в активе и КВН, и Что Где Когда, и еще много чего интересного. Можно сказать, учавствовал в движе, пригоден к государственному делу на 100%.

Смешно и грустно.
Скоро надо будет скрывать принадлежность к КВНу, чтобы не арестовали и насильно не отправили работать в администрацию.


Послы стран G7 раскритиковали идеи Зеленского о новой люстрации

Послы стран “Большой семерки” G7 поддерживают решение президента Владимира Зеленского о привлечении к ответственности виновных в злоупотреблении властью, но заявляют, что нынешнюю ситуацию в Украине нельзя сравнить с той, которая была после Революции достоинства. Об этом сообщает пресс-служба G7 в Twitter.

Вже сама держава перетворюється на голограму

Поділитися:
Share

Усі відео