Я не буду називати Зеленського президентом України

Тарас Чорновіл
Тарас Чорновіл

Я, звісно, розумію, що є новинні повідомлення, є офіційна назва посади. Іноді цього не вдається обійти, але треба старатися. Для себе ставлю таке завдання: я не буду називати Зеленського президентом України.

Завдяки Порошенкові це слово здобуло сповненого гідності й патріотизму змісту. А цей для мене резидент, ворог моєї країни, підручний олігархів, шанс для Путіна, самозакохана й безвідповідальна істота, урешті-решт, просто ВОНО. Давайте якомога рідше вживати щодо цієї особини слово Президент. Не конче кожного разу застосовувати якісь образливі вислови. На зневагу він і так уже заслужив, а кожен раз розказувати, що лайно смердить, може й нема потреби. Але застосовувати офіційну назву найвідповідальнішої посади в незалежній Україні до цієї істоти – це все ж якесь національне приниження. Нехай навіть просто нейтрально – Зеленський. Але не ПРЕЗИДЕНТ.

Домовилися? А якщо я десь промахнуся і сам допущу цю похибку, нагадуйте мені так само принципово, як ви зазвичай ловите мої одруківки й нечисленні русизми, які деколи, на жаль, і в мене трапляються. Якщо хтось теж підхопить цю ініціативу, думаю, що це буде правильно. Особливо, коли ми йдемо, як експерти, на різні телеефіри чи виступаємо перед широкою аудиторією.Колись будемо мати змогу й умови, щоб позбутися цього сміття, а цей час ВОНО з кожним відкриванням свого рота наближає. Але для цього вже сьогодні ми маємо чітко зафіксувати у своїй свідомості: у нашій країні нема ПРЕЗИДЕНТА, є УЗУРПАТОР.

Поділитися:
Share

Share