Я не буду називати Зеленського президентом України

Тарас Чорновіл
Тарас Чорновіл

Я, звісно, розумію, що є новинні повідомлення, є офіційна назва посади. Іноді цього не вдається обійти, але треба старатися. Для себе ставлю таке завдання: я не буду називати Зеленського президентом України.

Завдяки Порошенкові це слово здобуло сповненого гідності й патріотизму змісту. А цей для мене резидент, ворог моєї країни, підручний олігархів, шанс для Путіна, самозакохана й безвідповідальна істота, урешті-решт, просто ВОНО. Давайте якомога рідше вживати щодо цієї особини слово Президент. Не конче кожного разу застосовувати якісь образливі вислови. На зневагу він і так уже заслужив, а кожен раз розказувати, що лайно смердить, може й нема потреби. Але застосовувати офіційну назву найвідповідальнішої посади в незалежній Україні до цієї істоти – це все ж якесь національне приниження. Нехай навіть просто нейтрально – Зеленський. Але не ПРЕЗИДЕНТ.

Домовилися? А якщо я десь промахнуся і сам допущу цю похибку, нагадуйте мені так само принципово, як ви зазвичай ловите мої одруківки й нечисленні русизми, які деколи, на жаль, і в мене трапляються. Якщо хтось теж підхопить цю ініціативу, думаю, що це буде правильно. Особливо, коли ми йдемо, як експерти, на різні телеефіри чи виступаємо перед широкою аудиторією.

Колись будемо мати змогу й умови, щоб позбутися цього сміття, а цей час ВОНО з кожним відкриванням свого рота наближає. Але для цього вже сьогодні ми маємо чітко зафіксувати у своїй свідомості: у нашій країні нема ПРЕЗИДЕНТА, є УЗУРПАТОР.

Поділитися:
Share
Усі відео