Дограємось ми з цією псевдодемократією

Юрій Бірюков
Юрий Бирюков

Обычные вменяемые люди охреневают от того, что на свободу отпустили обвиняемых в подготовке терактов.

Зрадофилы, пять лет кричавшие про карманные суды, переобулись в прыжке и кричат про провал судебной реформы. С их точки зрения, провал судебной реформы заключается не в том, что у нас дырки в портновском УПК, в человеческом (в гадком смысле) факторе как судей, так и прокурорских. Провал в том, что людям не нравится решение суда. Что, собственно, понятно – стремно иметь этих двух экземпляров на свободе.

И виноват во всем Порошенко. Да?Так нужно было создать систему полностью подконтрольных судей? Такая реформа была нужна? А это не было бы куда более страшно?

Хронология:


Mason Lemberg
Mason Lemberg

Савченко з Рубаном прагнули знищити 400 000 українців, про що казали на відео

Сьогодні суд відпустив їх з-під варти на волю, а сама подія була анонсована ще зранку, хоч для того, щоб продовжити їм термін перебування під вартою, був цілий день.

Ось саме так і виглядає реванш гусні, вже, сьогодні.
А ти і далі роби вигляд, що нічого не відбувається, що Жириновський, Портнов і Азаров тут ні до чого…

Хуже не будет, до.


Helgi Sharp
Helgi Sharp

Савченко вже зібралась виходити на роботу в Раду. Думаю, її ніхто чіпати не буде, бо воно дурне і на свободі ненадовго.

А от на місці Рубана я б тримався за буцегарню двома руками. В тюрмі до нього могли й не дотягнутись, але наразі немає ніякої гарантії, що ручка зливного бачка у його квартирі вже не оброблена умовним “Новічком”. І що його звільнення в результаті “стимуляції” членів суда – не спецоперація, яка була підготовлена його кураторами саме для цього.

Дограємось ми з цією псевдодемократією.


Xenka Sequoia
Xenka Sequoia

З приводу звільнення сцавченки і дурьбана: ВИ НОРМАЛЬНІ ТАК РОЗВОДИТЬ ШМАРКЛІ?
Вас так легко демотивувати?

Чи, може, ви задумались, а чи не на часі звалить з країни??
Тоді вперед, але не треба розхитувати і без того хиткий психологічний стан людей.

За який хрін НАШ лідер вгрохав своє здоров’я і продовжує, не дивлячись ні на шо, перти вперед?!

Страшно? То давайте пишіть, блдь, прямим текстом: всьо, я здаюсь, отдайте шляпу і манто, я устал, я мухожук.

Кожного, хто дозволить собі привселюдно нить, істерить і послаблювати дух протистояння, називатиму слабаком і боягузом, не зважаючи на заслуги перед країною.

В мене все.


Tetyana Kohanovska
Тетяна Кохановська

Отже, зі вчора в нашому інформаційному просторі гучно звучали три події.

Жахлива, грізна й нестримна пожежа в Нотр-Дамі. Цілий світ здригнувся з жалю й трепету. Але дивом виявилося, що вигорів лише центр зі шпилем, навіть вітражна роза вціліла. І французи не розчавлені розпачем, і заприсягалися все відновити. Дуже потужна історія, і про грізний доторк Божої десниці, і про силу людського духа…

Друга – випущені на волю заколотники Савченко й Рубан. Огидно, викликає безсилу лють. Але не викликає здивування, по великому рахунку. Суддівський корпус – ледь не найгірша проблема нашої країни. Судова реформа, очищення судової гілки – найважча задача, для якої в принципі не проглядається якогось притомного рішення. Це – вороги нації, давайте визнаємо це. І, мабуть, за каденцію Пороха їх таки щемили спільними зусиллями. Бо щойно відчули, що захиталася владна конструкція, а нація втратила рішучість у поступі до змін, і замайорив попереду реванш – негайно помстилася красномовним, обурливим жестом…

Ну і третя – Данилюк замість Зе вийшов на загальний огляд. Ну… що сказати? Краще б він цього не робив, мабуть. Бо виявилося, що не те що король голий – вся свита так само. Жалюгідне видовище, некомпетентність, глупота, змістовна порожнина просто разючі.
Тобто ми мусимо виснувати наступне:
– або ми за весь цей час так і не побачили й не почули справжніх ляльководів Зе, тих, хто ховається за лаштунками. І нас зараз обманюють, як наївних селян на ярмарку;
– або це і є дійсний рівень команди Зе, яку він веде до влади. І тоді нам кришка незалежно від того, які наміри вони мають. Просто через абсолютну слабкість і нікчемність цих людей.

Поділитися:
Share

Усі відео