HELGI’s NEWs – 19.03.2019

1. Цьогоріч Україна посіла друге місце у світі за темпами покращення бізнес-клімату.

NB. За останні 5 років Україна піднялась на 41 позицію у рейтингу Doing Business. Такий список складається на основі темпів покращення бізнес-клімату в країні.

Та шо ж таке – якісь бариги-порохоботи сидять у цій клятій Європі та незрячій Америці та впритул не бажають бачити страшне українське зубожіння. На гіляку їх!З 2014 року Україна зросла в рейтингу Doing Business на 41 позицію. Ми другі у світі за темпами зростання у рейтингу з…

Gepostet von Міністерство економічного розвитку і торгівлі України am Freitag, 15. März 2019

2. Британський парламент не голосуватиме втретє за угоду з ЄС щодо Brexit, якщо Т.Мей не внесе зміни в цей документ.

NB. Британські парламентарі «нарили», що закон 1604 року забороняє ставити одне й те же питання на голосування двічі. Тепер Мей, щоб поставити угоду з ЄС на голосування, треба суттєво змінити її умови – наприклад, відмовитися від Brexiт. Стає все цікавіше, і все йде до того, про що ви подумали.)

3. Путін у своєму оточенні визнав, що анексія Криму була помилкою – Джемілєв.

NB. У моїх московських джерел також є така інформація, і це не дивно: у 2013 році в Росію зайшло $70 млрд прямих інвестицій, в 2018-му – всього $2 млрд. Загальні втрати склали $150 млрд, а число росіян, які вважають Крим корисним для країни, скоротилося з 67 до 39%. Це вирок: анексія півострова – економічна нісенітниця і чорна діра, яка висмоктує з Московії всі соки. Хай висмоктує – через 10-12 років спустимось у долину, і все стадо буде нашим.

4. Вчора Зеленський зустрівся з представниками бізнес-асоціацій.

NB. Людина, яка була присутня на цій зустрічі, розповіла, що більшого сюра в житті ще не бачила. Починаючи з піжамної маєчки, в якій цей «нєдоросль» прийшов на зустріч (це виглядало не як стиль Сasual, а як бидлячество і суцільна неповага до співрозмовників), і закінчуючи його повним зеро в економічних питаннях. Він зміг лише видати на-гора декілька фраз про те, що не згоден зі своїм серіальним Голобородько, після чого його весь час перебивали (щоб зайвого не сказав) Данилюк та Абромавічус. А сам Зє-Лєнін встиг лише ляпнути про те, що (зуб даю!) необхідно запровадити цензуру в ЗМІ, бо бенеді-журналісти почали занадто ображати зоряного хлопчика.

Ще там для меблів сидів переляканий Лещенко, якого навіть в команду 95-го кварталу поки не взяли – кому потрібні шакали, які весь час бігають від одного хазяїна до іншого?

Коротше, з цього коміка президент як з лайна куля, а єдине, що він зможе зробити на посту Президента, так це збільшити вартість квитків на свої корпоративи. Голобородько хоч про країну думав, а гасло цього кандидата: «Я вам нічєво нє должєн!» Воно нам треба?

5. Повна реформа «Укроборонпрому» займе півроку — заступник секретаря РНБО.

NB. Можете скільки завгодно наїжджати на Бігуса та журналістську братію, але саме вони (хай і з подачі ляльководів) розворошили це осине гніздо, де замішаний не тільки «Укроборонпром», але й всі «антикорупційні» органи на чолі з НАБУ та САП. Єдина претензія – інформація була злита точно під вибори для того, щоб конкретно «підставити» головного претендента на президентські клейноди – хоча його причетність до цих справ навіть опосередковано не доводить жодний з наведених фактів.

Що стосується реформ, то вони повинні торкнутись не тільки «Укроборонпрому» – треба «під ніж» різати ВСІ т.зв. антикоррупційні структури і будувати їх з нуля. Причому, стільки разів, скільки буде потрібно. Як це було свого часу в Японії.

6. Мільйони гривень «Батьківщині» жертвували майстер манікюру, безробітний, студентка, касир – розслідування.

NB. Ти ба, скільки нових професій опанував у Швейцарії Ігор Валерійович – особливо мені подобається майстер манікюру! А тут ще очікувано додався безробітний студент Сергій Тарута…

Є маленька брехня, є брехня звичайна, є брехня нахабна, а є «Новий курс» від ЮВТ – спитайте у Расмуссена і Паоло Коєльо, які тихесенько плачуть у куточку.

7. Одним рядком:

Літаки B-52H Stratofortress почали прибувати на британську авіабазу Ферфорд. На цей час там базується шість таких бомбардувальників. Всі вони є частиною розгортання нової цільової групи ВПС США в Англії.

NB. Тут «Новічок» путлєру не допоможе, тільки памперси.

Кількість громадян, які підтримували рівноправне вивчення української та російської мови у школах, за 20 років зменшилась на 16% і становить менше 30%.

NB. Я двома руками за українізацію України, але не методами Фаріон-Ніцой і не менторськими зауваженнями у ФБ, якою мовою мені спілкуватись з друзями.

 Побоюючись санкцій, РФ відклала будівництво порту Тамань.

NB. Підсумки санкцій та путінської «стабільності» у 2018 р:

  • зменшення населення – 281 тис росіян;
  • чистий вивіз капіталу – 58 млрд дол;
  • реальні доходи росіян падають з 2014 р. (офіційно на 12,5%, реально на 35-40%);
  • рубль впав на 18%;
  • бензин подорожчав на 15%;
  • заморожено будівництво 43 об`єктів критичної інфраструктури.

Мазохізм «глубінного народа»…

 Вже 5 років поспіль виробництво горілки в Україні щорічно скорочується на 20%;

NB. Згадався анекдот:

Сьогодні сів на лавочку та й задумався: треба кинути курити, менше пити… почати нове життя… знайти нову роботу… Зробив висновок – не буду більше сідати на цю лавочку.)

 Путін учора: «З українським народом я ніколи не сварився, тільки з владою».

NB. Йдіть-но в дупу ті малороси, з ким цей покидьок «не сварився», а я на стороні того єдиного, кого він ненавидить.

 Нептун – перша планета, відкрита завдяки математичним розрахункам, а не шляхом регулярних спостережень у телескоп. Лише у 2011 році він завершив перший оборот навколо Сонця з моменту відкриття.

NB. Це я для понту, читайте далі.

***
19.3.1930 – народилася Ліна Костенко, визначна українська письменниця, поетеса. Її найкращі вислови за моєю версією:

* Я скорше дуба вріжу, аніж мене поставлять на коліна.
* У всіх народів мова – це засіб спілкування, у нас це – фактор відчуження.
* Там, де в жінок не розвинуте почуття честі й гідності, процвітає моральне невігластво чоловіка.
* Мужчина формується не тоді, коли затуляється щитом, а тоді, коли піднімає меч.
* Виховуючи свою дитину, ти виховуєш себе.
* Поразка – це наука. Ніяка перемога так не вчить.

Може вже досить поразок? Але звитяги залежать від кожного з нас. Поборемо!

Поділитися:
Share

Share