Смійся, малоросе, поки можеш…

Mason Lemberg
Mason Lemberg

Ну і ще “на ночь глядя” продовжу про шута, в контексті його нового білборду про 10% доходу від зданого корупціонера.

Ті, хто розказує, що шут це щось нове, банально не знають історії України, зокрема в частині історії УНР.
Бо лозунги шута – це просто втілення більшовицьких гасел 100-річної давності, модернізованих під фейсбучок з інстаграмчиком і під гівношоу на г+г.

Народовластие, власть проллетариата ➡ Выберите премьера, генпрокурора по фейсбучику.
Буржуазно-либеральная стадия завершена ➡ Я пошлю нафиг МВФ.
Раскулачить кулаков ➡ Посадить “олигархов” без суда и следствия, и получите 10%.
Расстрельная тройка ➡ А зачем суды, если вы решаете, кто прав, кто коррупционер, кто виноват и кого раскулачить, чтобы получить 10%?Нібито смішний і нібито новий шут – це абсолютна ідеологічна репліка більшовика 100-річної давності.

І напевне ті, хто піддався на милість більшовикам, послухавши їхні отруйні тези 100 років тому, теж думали “Хуже не будет”, а потім через 15 років вони, олігархи з 3 колосками, спостерігали, як гусня вбиває голодом їхніх дітей.

А ви посмійтесь поки. Смішно ж дуже. Сеньйор Голодомор.


Сергей Марченко
Сергей Марченко

За шмат гнилої ковбаси.
У вас хоч матір попроси,
То оддасте.

На жаль, зараз, коли згадую Шевченкові поезії, на думку спадають саме ці рядки.

Як не прикро, але після двох революцій, анексії Криму, окупації Донбасу і тисяч смертей, українці обирають не шлях розвитку своєї держави, а сорти ковбаси.

І кандидати змагаються, у скільки разів здешевлять газ, і як будуть бороти корупцію.

Незалежність досі не стала усвідомленою цінністю для більшості українців. Вони бояться втрати незалежності менше, ніж пустого холодильника. Ніби незалежність – це такий вимикач, який завжди можна ввімкнути, як електричну лампочку. Але народи не повстають за замовленням.

Можливо, зараз останній шанс, і наступного повстання проти окупації вже не буде ніколи. Профукаємо його, і наші нащадки знову будуть шукати щастя у Петербурзі, як Тарас.

А сьогоднішні часи історики будуть описувати не як грандіозну геополітичну трансформацію України, а як “малорассійскую смуту”.

Поділитися:
Share

Усі відео