20 лютого Президент України Петро Порошенко знаходиться з візитом у США

20 лютого Президент України Петро Порошенко здійснює візит до Сполучених Штатів Америки (м. Нью-Йорк) з метою участі у засіданні Генеральної Асамблеї ООН з пункту порядку денного 67 «Ситуація на тимчасово окупованих територіях України». Початок засідання запланований на 17:00 за київським часом.

Включення зазначеного пункту до порядку денного ГА ООН було ініційоване Україною. Проведення дебатів на згадану тему у 5-ту річницю початку агресії Російської Федерації проти України стане першим комплексним розглядом у рамках ГА ООН цього питання.

Петро Порошенко візьме особисту участь у дебатах і виступить з промовою перед країнами-членами ООН.Заплановано також проведення низки двосторонніх зустрічей Глави Української держави, зокрема з Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем та Головою 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Марією Фернанда Еспіноса Гарсес.

У рамках програми перебування в США Президент України також візьме участь у молебні за загиблими Героями Небесної сотні, а також відвідає Філадельфію з метою отримання відзнаки «Міжнародний державний діяч».

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії