Зміна риторики росіянських лібералів

Лідія Гайдар
Лідія Гайдар

Оскільки я постійно моніторю росіянський інфопростір на українську тему, то одразу помітила, що після абордажу українських військових кораблів морськими нападниками Залісся статусні росіянські ліберали якось дуже різко змінили свою риторику відносно Петра Порошенка.

На тлі вже давно заїждженої платівки про те, що-де “Захід устав від санкцій та від України”, “західна допомога Києву розкрадається”, що війна та “Керченський інцидент”однаково вигідні як Порошенку, так і Пуйлу”, пішло вкидання думки про повну неефективність української армії, якій “нема чого відповісти росіянцям” та нерішучість і неефективність української влади взагалі та Пороха окремо.

“Азартно, с матом, выйдя из берегов и не сильно думая, в чьих водах происходит дело, гонял наш корабль бедолажный соседский буксир, который ни убежать не мог, ни сдачи дать… И теперь очень смешно, когда в полную боеготовность приводится армия, которая полностью не боеготова…” © Антон Орехъ“Москва проводит в отношении Киева политику “привыкания к новым реалиям”, инструментом которой является нарочито демонстративный кураж. Военное значение нового “синопского боя” смехотворно, но его морально-политическое значение – колоссально. Это пощёчина не Порошенко, а всему народу Украины. Это показательное издевательство над украинским суверенитетом и вооружёнными силами…” © Владимир Пастухов

На що Україна, за думкою авторів, може відповісти лише відкритою війною з Росією, перед тим відмовившись від договору по нерозповсюдженню ядерної зброї, який підписала в листопаді 1994 року в якості ядерної держави, та створивши свою ядерну бомбу, – ну, щоб Захід вже напевне від Києва відвернувся (хоча як раз про ці наслідки від росіянських лібералів – ні пари з вуст).

Після чого:

“Но когда украинцы окончательно поймут, что “заграница им не поможет”, ситуация может кардинально поменяться… Но для этого должны сложиться как минимум три условия: нация должна пережить НЕСТЕРПИМУЮ БОЛЬ И СТЫД КАТАСТРОФИЧЕСКОГО ПОРАЖЕНИЯ, она должна перестать ждать ПОМОЩИ ИЗВНЕ, и у неё должен появиться БЕСКОМПРОМИССНЫЙ ЛИДЕР”. © Владимир Пастухов

До чого ж Кремлю потрібно, щоб Україна зробила “перший постріл”! Так потрібно, що його аж свербить та корчить! Я вже не кажу про те, що заради цього нашого Президента, якого неодноразово і саме Пуйло, і його оточення називали “недоговороздатним”, раптом оголошують недостатньо безкомпромісним.

Зрозуміло, що це примітивне вкидання розраховане виключно на щирих українських патріотів, бо його автори намагаються таким чином викликати у них почуття ураженої національної гордості, яке, за їх задумом, “зірве дах” тим громадянам України, які підтримують владу.

І яке щастя, що свої забаганки кремлівські ляльки будують на збочених уявленнях самого Кремля про Україну, які не мають ніякого відношення до реальності. В іншому випадку вони б знали, що відсоток радикально налаштованих українців не перевищує в країні 6,5, і вони ніколи не підтримували дієву владу. Це сума голосів виборців, відданих на останніх виборах до Верховної Ради в 2014 році за “Правий сектор” (1,8%) та ВО “Свободу” (4,7%).

P.S. Кому цікаво – майже всі наведені мною цитати – зі статті Владимира Пастухова з красномовною назвою “Когда Украина восстановит статус ядерной державы?”, розміщеної сьогодні на сайті “Еха Москви”.

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії