Єдиний компромат на Порошенка – факти біографії 10-20 річної давнини

Mason Lemberg
Mason Lemberg

Рєбята, давайте я відповім вам всім разом:

Дякую за інформацію, але я знаю, що Порошенко був засновником Партії Регіонів, і що на підтвердження цього факту у вас навіть є фотка Порошенка з Рибаком і Азаровим.
І хоча це не більше ніж маніпуляція, я про це знаю.
Але й ви знайте, що незабаром після заснування він звідти вийшов.

І знайте, що людина не несе відповідальності за майбутні дії тих, з ким він фоткався/організовував що-небудь. Інакше кожне переглядання вашого власного фотоальбому має супроводжуватися самолінчуванням, як мірою відповідальності за майбутні дії ваших рідних, колишніх, однокласників, одногрупників, ділових партнерів і т.д.Дякую за інформацію, але я знаю, що Порошенко був міністром в уряді Азарова.
І саме тому з того моменту до 1 грудня 2013 року я був категорично проти нього та використовував на його адресу всі ті епітети, які зараз використовую здебільшого до його опонентів.
Хоча після Майдану 2005 року я був одним з небагатьох, хто бачив прем’єром не бабу з косою, а саме Порошенка.

Дякую, що нагадали мені за це все.
А ще дякую за те, що вкотре доводите, що 4 роки ви займалися просто накидуванням, що були та зараз є маріонетками в чужих політичних іграх, часто, і як правило, антидержавних іграх. Бо єдині “компрометуючі” факти, які ви можете навести після 4 років участі в обливанні брудом, – це факти біографії 10-20 річної давнини, прекрасно відомі й 4,5 роки тому.

Тільки не забувайте, що так само через 10-20 років вам і вашим дітям будуть тикати в лице ваші фотки участі в маршах за кремлівські гроші, вашими дебільними аватарками з “імпічментом”, вашими проривами українського кордону, вашими оргіями з ворогами в соцмережах, і вашим агітуванням за відверту мразоту.

І тоді навряд чи ви зможете сказати, що я не знав, був обдурений, бо як мінімум, я вас про це попереджую.

“Запам’ятайте цей пост” ©

 

 

Фото на заставці © Mysh Mark

Поділитися:
Share

Share