Хороші новини. 4 липня 2018 року
Те, на що ви вже давно чекали – РадіоТисячіМазеп та гарні новини з України. Буде багато Президента та агроновин 😉
⇒ Британська The Telegraph стверджує, що Україна має другу за потужністю армію в Європі після Росії. Взагалі-то там цілих 25 емейзінг-фактів про Україну, про які британці не знали, а їм розказали. Бо Україна – це модно.
⇒ Президент Петро Порошенко підписав подання до Верховної Ради про розгляд законопроекту про податок на виведений капітал.
⇒ А також підписав уже вступаючий у дію Закон про валюту, яким спрощується ведення валютних операцій. Бізнес радіє шалено.
⇒ Кабінет міністрів створив Національний фонд досліджень, серед завдань якого плануються питання підтримання фундаментальних і прикладних досліджень, а також науково-технічних розробок. Вчені радіють, але поки не шалено.
⇒ Норвезька компанія Scatec Solar побудує в Миколаївській області 3 сонячних станції загальною потужністю 47 МВт. Вартість проекту становить 52 млн евро.
⇒ Експорт з України до Сербії зріс майже на 60%. Основними статтями експорту до Сербії були: руди, шлаки і зола — 63%, чорні метали — 15,7%, дерево і вироби з деревини — 7,5%, папір і картон — 1,5%.
⇒ Надходження до місцевих бюджетів збільшились на 19,7 млрд гривень.
Надходження до місцевих бюджетів збільшились на 19,7 млрд гривень У І півріччі 2018 року до місцевих бюджетів…
Gepostet von Державна фіскальна служба України am Donnerstag, 5. Juli 2018
⇒ Половину всієї органічної гречки у світі вирощують в Україні. В Україні під органічним виробництвом задіяно 440 тис. га, що становить 1% від сільгоспугідь у країні.
⇒ Сезон херсонських кавунів офіційно відкрито, і вони вже масово роз’їжджаються всією Україною.
⇒ Українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП почала дослідно-промислову експлуатацію нової лінії фінішної обробки труб на заводі в Нікополі (Дніпропетровська область). В її створення інвестовано 8 млн доларів. Додаткові потужності дозволять збільшити обсяг виробництва лінійних труб для експортних ринків і підвищити якість продукції.
⇒ 17 українських виробників соняшникового шроту отримали право експорту до Китаю. Таким чином, Україна, яка забезпечує більше половини світового експорту соняшникового шроту, ще збільшить своє домінуюче становище.
⇒ Україна вдвічі збільшила в минулому році експорт гороху. Основний приріст показника відбувся за рахунок збільшення поставок в Індію. На другий рядок рейтингу піднялася Туреччина.
⇒ Уряд затвердив інвестиційний Меморандум між Україною та Саудівською Аравією, яка визначає конкретні напрями двостороннього інвестиційного співробітництва у сільськогосподарській галузі.