Чому ніхто не закликає йти під Раду?

Mason Lemberg

Рівно 8 місяців тому під Верховною Радою зігнали путінг, на якому разом стояли проплачені бабки Йулі, члени дружини разом з КиївПрайдом, Свобода разом з Саакашвілі, Самопоміч разом з 5.10. І це все діло відбувалося за фінансової та моральної підтримки втікачів-ригів таких як Олійник і Портнов.

Всі вони нібито відстоювали антикорупційний суд і зняття депутатської недоторканості.

 

От пройшло 8 місяців.
В кінцевому, виявилося, що Порошенко розробив закон про антикорупційний суд, погодив його з Венеціанкою, блок Порошенка та НФ проголосували за нього. За закон не голосували Ігор Луценко, Сергій Власенко з БЮТ, Мустафа Найєм, Вікторія Войціцька з Самопомочі, а Журжій з Самопомочі взагалі проголосував проти (як любить зауважувати “опозиція” – разом з ригами).

Я був і є проти створення цього суду, тому мені якось пофіг, але, фанати створення, зауважте, як голосують ті, хто вас збирав на “протест”, щоб відстояти антикорупційний суд.

Але я за скасування депутатської недоторканості, за яку, після схвалення Конституційного суду, можна голосувати хоч завтра. То я питаю: а куди подівалися всі ті крикуни, які рік тому так топили за скасування депутатської недоторканості ВЖЕ НЕГАЙНО?
Чому ніхто не закликає йти під Раду, щоб змусити депутатів скасувати недоторканість?

А знаєте чому?
А тому що, вони вас (тих, що підтримували цей цирк) вважають лохами, акваріумними рибками, використаними …, яких вони використали в своїх цілях на путінгах, розказавши вам красиву казку, – й забили на вас і ваші інтереси.

І поки ви будете істерити, ведучись на їхні награні істерики, замість того, щоб вимагати та контролювати, вони матимуть всі підстави думати про вас саме так.