Кому прислужує 5-й канал?!

Mason Lemberg
Mason Lemberg

5-й канал – це не просто канал.
5-й канал – це канал Президента Порошенка

Відтак:
5-й канал – це канал, який сприймається, як підтвердження позиції Порошенка або інформації про нього.
І якщо на 5-му каналі лунають фейки про владу, державні органи чи Порошенка особисто, то ця інформація сприймається зовсім по-іншому, ніж те ж саме на 1+1, NewsOne чи будь-якому іншому каналі.
Це сприймається як правда. “Якщо вже 5-й канал про це говорить, то значить це правда”.

І що ми бачимо на 5-му каналі:  • Ефір 5-го каналу заполонили клоуни всіх мастей, починаючи від свинособак, закінчуючи прислугою прислуги януковича.
  • 5-й канал може цілком серйозно 2 дні обговорювати якісь фейки створені УП, у відповідності до яких Порошенка виставляють диктатором, корупціонером, недоговороздатним і т.д.
  • 5-й канал не цурається запрошувати ось таку прислугу прислуги януковича, яка просто несе відверту х*ню, не знаючи ні ситуації в бізнесі, ні функцій СБУ, ні нічого в принципі. Бо прислуга прислуги януковича традиційно сприймає залишки активів януковича як весь український бізнес.

Але 5-му каналу що до того? Вони заповнили ефір, люди слухають, люди чують, що СБУ – це погано, що влада – це погано, що Порошенко – це погано, свинособаки на 5-му каналі розказують, що Україна – це погано. Але ж ефір-то заповнили…

Ось і вся суть тонкої інформаційної політики 5-го каналу, який все ще чекає, щоб влада дала йому інфоприводи.

Вбити не можна помилувати.

Поділитися:
Share

Share