Є дві України

Марк Савчук

Одна, де є добровольці та волонтери, які в*обують і наближають перемогу якомога швидше.
Громадянське суспільство, яке захищає реформи від саботажу влади.
Бізнес та громадяни, які донатять на армію кожного дня.

Але є й інша Україна:

– Де є суддя Вовк та ОАСК, з яким влада нічого не робила (незважаючи на справу в НАБУ), поки на Вовка не наклали санкції США.

– Є Фірташ, з яким влада розпилювала Нафтогаз взимку 2021-2022, коли війска РФ зосереджувалися на наших кордонах.

– Є екс-голова Нацбанку Кирило Шевченко, який розпилював Укргазбанк, але його все одно поставили керувати НБУ.

– Є Голова Фонду Держмайна, який за хабарі роздавав посади.

– Є Голова Верховного Суду, якого НАБУ спіймало на хабарі у майже $3 млн.

– Є Богдан Львов (очільник Касаційного господарського суду у складі Верховного суду), саме цей суддя “рішав” справи для Коломойского. Пізніше виявилось, ЩО ВІН також є ГРОМАДЯНИНОМ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ. Незважаючи на це, коли Касаційний Господарський Суд голосував недовіру Богдану Львову, в них забракло ОДНОГО голосу, щоб відсторонити його від посади. Тобто наш Касаційний Господарський Суд НЕ ВВАЖАЄ проблемою що у суддя КСГ – громадянин росії.

– Є депутат Трухін, який пропонував дати хабар поліцейскому.

– Є депутат Трубіцин, який брав хабар, його спіймали, але він втік за кордон за допомогою листа з ГУРа.

Послухайте, я можу так писати ще довго.

– Державний зрадник Олег Кулініч (екс-очільник Головного управління СБУ в АР Крим) пролобіював призначення ЩЕ ОДНОГО державного зрадника Андрія Наумова на посаду першого заступника голови СБУ. Останній втік за декілька годин до повномасштабного вторгнення рф 24 лютого 2022 року.

– Заступник голови Офісу Президента Олег Татаров (“сірий кардинал” із правоохоронної діяльності), якого СБУ та Офіс Генерального прокурора врятували від справи НАБУ.

– Заступник голови офісу президента Ростислав Шурма, 17 квітня 2015 року обраний головою Запорізької організації партії «Опозиційний блок». Нині – “сірий кардинал” по енергетиці.

– Заступник голови Офісу Президента Андрій Смирнов (“сірий кардинал” по судовій реформі, саме та людина, яка бігала по КСГ та вмовляла людей НЕ голосувати відставку Богдана Львова.

– Також до Офісу Президента постійно “заходить” Андрій Портнов, який наразі перебуває під санкціями США.

Олександр Дубінський досі є депутатом Верховної Ради (раніше – депутат Слуги Народу), він також наразі перебуває під санкціями США як “агент впливу РФ”. Це людина з доступом до державної таємниці.

Цей список ще можно продовжувати дуже довго, тут навіть немає Коломойского та багатьох інших осіб, які або пов’язані з РФ, або “пиляють бабки”, поки ми всі донатимо на армію.

Так ось, одну країну дуже чекають у ЄС і в НАТО. Іншу – ні. Все, що пов’язує нас із рф, повинно вмерти. Все, що тримає нас у “совковому минулому”, повинно вмерти.

Я теж вважаю, що попри всі проблеми Україна заслуговує бути і у НАТО, і в ЄС. Але нам потрібно працювати. Реформи – це не пусті обіцянки, їх потрібно РЕАЛЬНО робити. Саме на цьому має бути фокус Президента, уряду та парламенту. Для того, щоб позбутися і совка, і корупції, і русні.

І тоді ми будемо і в ЄС, і в НАТО.

 

Колаж: Андрій Калістратенко / УП