10 хороших новин 14.06.2023

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила 39 атак лаптеноген швайне на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському і Мар’їнському напрямках. Крилаті козаченьки і суворі ландшафтні дизайнери набили 23 скупчення, ЗРК і 3 станції РЕБ.

✔ За тиждень наступу наші злобні сонечки звільнили Лобкове, Левадне, Новодарівку, Нескучне, Сторожеве, Макарівку і Благодатне. Російський інформаційний контрнаступ при цьому провалився, тому лапті позакривали пи*даки і з тривогою стежать, як ЗСУ феєрять на Донецькому і Запорізькому напрямках. Партизани у тилу тим часом кошмарять їхню логістику.

✔ А на лівому березі на Херсонщині зброю, намети і всі припаси тупо позмивало водою. Як ці ї*лани взагалі примудрилися із мамки вилізти, бо за логікою ж мали б шукати вихід через дупу.

✔ У ростовській області погоріла величезна ГРЕС. Місцеві перед пожежею чули вибух. Після пожежі 364 тисячі жителів ростовської області сидять без світла.

✔ Тік-ток військам прилетіло прямо у тренувальний табір у Донецьку дон. Більше півсотні повбивало. Такі тепер хороші декорації для відосиків, а нема кому зніматися дон.
Також сьогодні ходили чутки, що на Запоріжжі застремоусили Делімханова, але схоже, що у нього просто зламалася зарядка на айфон, через що він не постив героїчні фоточки цілих п’ять годин. Звісно, всі подумали, що він мертвий.

✔ Рубрика «сім кар єбіческіх». Дрон з вибухівкою влучив у багатоповерхівку у Воронежі. Побило вікна, двоє постраждалих.
В Іркутській області зіткнулися два танкери, і в Лєну витекло кілька тонн бензину.
А у Сочі з берегів вийшла Мацеста, затопивши кілька спальних районів ледь не по дахи.

✔ В Уфі згоріли 10 цистерн з пальним. У Ростові-на-Дону – найбільший в РФ завод з виробництва сільгосптехніки. У Краснодарі – нафтобаза. Оце бігають, гасять, суєтяться, все як ми любимо.

✔ Рубрика «командырявые». На день росії наші артилеристи вполювали вельми жирну діч – начштабу 35 загальновійськової армії генерал-майора Сергія Горячева, а з ним – цілу череду підсвинків в зірочках і лампасах. Компанію у пеклі їм складе титулований абізян, командир 1-ї штурмової роти батальйону «Сомалі» Роман Воробйов.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

 

На фото: У російському Ростові спалахнув завод “Ростсельмаш” 11 червня 2023. Фото: росзмі