Паркетні вояки

Роман Донік

Якщо ви вважаєте, що десь в тилу у чиновників закінчилася війна, я вам раджу подивитися новини на сторінці ВЦА Харківської області. Там ви дізнаєтесь, що на зустрічі зі старшими офіцерами союзників, які приїздять не по лінії офіціальних візитів, наших військових не запрошують. Просто ігнорують як клас.

Ми ж всі розуміємо, що генерал армії США Кіт Келлоґол, експерт із національної безпеки та розвідки США Роберт Маккрірі та інші американські військові та експерти приїхали не проліски шукати. А обговорювати речі, пов’язані з безпекою та обороною. І тут хєрак, ні одного військового. Якісь тіпочки в піжонській оливі з офігеть тактикульними бородами з барбершопа, голова ВЦА та незмінний Терехов. Нема військових на зустрічах. Думав, може, якось неформально, не для преси збиралися. Ні! Ні командувач ОУВ, ні начальник гарнізону, ні командири бригад, в смузі яких кордон та лінія фронту під Харковом.

Я так розумію, голова ВЦА дуже боїться, що професійні військові почнуть задавати питання нашим воякам, що то за хуйня з бетона, схожа на саркофаг, стоїть на відкритих ділянках, які помітні за 5 км. Їх навіть застарілий танчик розбере “ломами” за 2 хвилини. До речі, як кажуть злі язики, продають в ЗСУ ці “склєпи” за три ціни від собівартості. Війна все спише. Їм же треба, щоб цього добра більше знищив ворог. Кінці у воду.

Або забажають союзники подивитись другу та третю лінію оборони. Ми ж чекаєм наступу? А, і в білгородській області Кантемирівська дивізія після відновлення розгортається. І таманьці засвітились. І там чогось не Т-55, а Т-90.

Зараз набіжить купа холуїв, які почнуть розповідати, як сильно працюють на оборону Синєгубов та Терехов. Ви тут пальці не ламайте, а краще приходьте на позиції, коли почнеться новий наступ. Бо керувати з кабінетів та спалювати людські життя через погану підготовку фортифікацій – то одне. А зарубатися з кантемирівцями – то трошки інше.

Я не дуже переживаю. Ми їх всіх відправимо ладами в росію. Зарубаємось. Буде важко, будуть втрати, але вистоїмо. Але зараз треба робити все, щоб мінімізувати втрати. Бо ми рано чи пізно скінчимося. І черговий раз просто не буде кому воювати.

(скриншоти кликабельні, посилання на пост відкриється в новому вікні)