Українська молитва в Українській Церкві

Ірина Геращенко

Це історична, без перебільшення, подія.

Божественну літургію з нагоди Різдва Предстоятель Православної Церкви України та Священноархімандрит Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Митрополит Київський і всієї України Епіфаній проведе в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Після отримання Томосу і створення ПЦУ, прийняття закону про військових капеланів це найважливіша подія в житті української Церкви, яка відновлює історичну справедливість.

Пройшло довгих 4 роки, поки московських попів, нарешті, позбавляють права бити поклони кремлівській церкві в нашій святині.

Шкода, що весь цей час ФСБшне кубло настільки вільно почувалося в історичних приміщеннях Лаври, що блокувалися переходи парафій до ПЦУ, й тільки велика війна пришвидшила процеси позбавлення московських попів права оренди.

Чимало православних українців відсвяткувал Різдво разом із усім християнським світом 25 грудня. Вірю, наша Церква також приєднається до цього календарю якнайшвидше.

Але Богослужіння 7 січня дійсно буде особливим.

Наступним кроком має бути передача Лаври в оренду Православній Церкві України. Уряд має прийняти це рішення без перешкоджань і затримок.

Після рішення Конституційного суду щодо назви церкви московські попи і їх організація мають бути заборонені в Україні як структура, яка має центр управління в ФСБ.

Відповідний законопроєкт Європейська Солідарність і колеги давно зареєстрували у ВР, і він штучно блокується керівництвом парламенту. Тепер у голови ВР і монобільшості немає жодного аргументу не виносити законопроєкт про заборону московської церкви на сесію.

Докладемо всіх зусиль, аби цей законопроєкт будо винесено вже в січні на найближче пленарне засідання.

Армія, Мова і Віра – фундамент Держави. Для нашої команди важливо, що наш порядок денний виявився єдино правильним і сьогодні продовжує реалізовуватися в Україні.


Ростислав Павленко

Українська Церква, українська молитва в Лаврі – це чудово!

Томосом визнана одна Українська Церква.

Робота триває. Вперед до Перемоги і остаточного зникнення «русского міра» – спершу з України, потім і зі світу в цілому.

Автори

, ,