10 хороших новин 01.09.2022

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила наступ на Слов’янському напрямку. На Бахмутському лапті довго і нудно просили дати їм 3,14зди, отримали і розповзлися по норах. На Авдіївському і Новопавлівському мамкіни штурмуватєлі вирішили, що вони безсмертні, пішли в атаку, різко передумали, але не так просто втікати з відірваним ї*альніком.

✔ Балалайні обмежать ціни на нафту. 2 вересня має відбутися зустріч міністрів фінансів G7, на якій має бути ухвалене відповідне рішення. Раніше русня спалювала тільки свій газ, щоби не дістався ворогам, цікаво, що тепер робитиме з нафтою.

✔ У москві хакери зламали «Яндекс Таксі» і відправили всі машини за одною адресою. Через це в районі метро Кутузовська утворився затор із сотні авто, який кілька годин не міг розсмоктатися.
Цій геніальній підйо*ці не вистачало тільки гімну України з ще радянського гучномовця на площі перемоги на Філях.

✔ Русня втратила на війні в Україні вже майже тисячу військових фахівців, представників еліти армії рф: грушників, десантників, морпіхів, фсбшників. А ведь частину з них уколошкали прості хлопці і дівчата з ТрО. Мабуть, вони просто не знали, що це еліта 😆 .
Втім, не будемо недооцінювати ворога. Борислав Береза правий, з нами воюють не одні чмоні, є там і термінатори, і снайпери, сильний піцназ. Просто наші виявилися ще крутішими.

✔ Влада продовжує тролити крисіян. То оголосили підготовку до евакуації з півострова, а тепер Зеленський заявив, що жителі окупованих територій півдня, і особливо Криму, дуже допомагають ГУР з даними. Нагадаю, вчора ГУР якраз зверталися до кримчан, мовляв, дякуємо за інфу браття, давайте ще.
Крисіянську «владу» від цього так бомбить, що в них склади скоро почнуть вибухати вже без нашої участі (знаю, це був примітивний каламбур, але я не втрималася).

✔ Штати отримали ордер на арешт російського Боїнга Лукойлу за польоти на росію всупереч санкціям. Санкційний русофобський режим передбачає заборону на «здійснення перельотів до Росії і з Росії літаками американського виробництва, що не мають відповідної ліцензії або ліцензійних винятків». Боїнг коштує $45 млн. Правда, знаходиться він на росії, зате вже нікуди звідти не вилетить.
А ВАКС заарештував українське майно російського бізнесмена Євтушенкова (випускає дрони і рлс-ки), і це перше українське рішення щодо крупного представника балалайного бізнесу. В нього конфіскували 17 об’єктів нерухомості і долі у 5 підприємствах.

✔ Через війну в Україні кожен п’ятий лапоть втратив майже всі свої накопичення. Їх проїдають, бо нема на що жити. Це вже добре, але цього мало. Кожна з цих почвар, яка підтримувала війну чи не опиралася війні, має постраждати через цю війну. І постраждати так, щоби наступного разу, коли їхній черговий ї*аний фюрер вилізе в телевізорі і скаже про початок «спєцоперації», їхні нащадки пішли і спалили кремль.

✔ Данія забезпечить ЗСУ зимовою формою, а Фінляндія відправить пакет військової допомоги на 8,3 млн євро.

✔ США послали нах*й главу МВС росії Владіміра Колокольцева і не дали йому та іншим делегатам із балалайні візи для участі у зустрічі голів поліцейських служб в ООН. Не мають гієни сидіти за одним столом з людьми.

✔ Наша постійна рубрика «шо там у Бєлгороді». Цей сранойо*інськ, який вже кілька днів поспіль рахує, скільки разів за ніч гупнуло, які з їхніх ракет у них же і приземлилися і скільки поламано будинків, сьогодні обісралися через салют 😀
Я не знаю, якому партизану прийшла в голову ідея запускати там фейрерверки на честь 1 вересня, але це топчик. Хоча наші, звісно, видовищніші. Доведено складом боєприпасів 👿 .

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

Автори