Вперше в Україні: Партія нових італійських бронемашин для ДШВ від Фонду Порошенка та волонтерів (фото, відео)

 

Партія з 11 нових бронемашин MLS SHIELD італійського виробництва буде поставлена у Десантно-штурмові війська України. Про це повідомив Петро Порошенко. «Це перший випадок, коли нову бойову бронетехніку продають волонтерам і благодійникам», – сказав Порошенко, який побував на підприємстві в Італії і показав ці машини. Переговори про отримання експортної ліцензії тривали три місяці, Фонд Порошенка вже вніс 50 млн грн авансу.

«Сьогодні дуже крутий день. Задля цього варто було битися майже три місяці і зробити неймовірне, бо всі казали, що ми не отримаємо експортну ліцензію на бойову техніку. Це перший прецедент, коли волонтерським коштом купується бойова техніка для українських десантників», – пояснює Порошенко.

«Я хочу подякувати італійському уряду, з яким ми співпрацювали, і нашому посольству в Італії. І нашому Міністерству оборони, Генеральному штабу, який видавав усі необхідні документи. Тому що це прецедент – ми поставляємо бойову техніку Десантно-штурмовим військам України спільно», – говорить Порошенко.

«Перемога – це велика спільна справа. Навіть якщо хтось називає піаром меценатство та волонтерство. Бо найсильніша риса українців – це солідарність. Нашим воїнам потрібно більше броні. Від її кількості залежить наскільки швидко і вдало наше військо зможе провести контрнаступ і викинути рашистів геть з України. Цього чекають мільйони українців. Коли це відбудеться, залежить від кожного з нас. Ми сильні, коли солідарні. Поки ви дофінансуєте закупівлю бронемашин, Фонд Порошенка вже готує кошти на нові проекти. Будемо тримати вас у курсі і звітувати за кожну гривню», – наголошує п’ятий Президент.

Також днями з Великої Британії була відправлена перша партія з 12 вантажівок Leyland DAF 45.150, придбаних коштом волонтерів та Фонду Порошенка для ЗСУ. Порошенко повідомив, що вже внесли заставу за другу партію із 16 вантажівок.

Як відомо, Порошенко нещодавно також передав партію пікапів Mitsubishi L200 військовим на півдні та сході України, зокрема, у Бахмуті на Донеччині.

Підтримка Збройних сил України – наразі пріоритет благодійної діяльності Петра Порошенка. З 24 лютого на потреби армії витрачено понад 400 мільйонів гривень. За ці кошти були придбані тисячі бронежилетів та кевларових шоломів, зброю (зокрема кулемети, снайперське обладнання та інше), автомобілі на потреби фронту, тепловізори, дрони, прилади нічного бачення, електрогенератори, цифрові радіостанції, старлінки, військовий одяг, турнікети, натівські аптечки, системи очистки води, засоби для будівництва фортифікаційних споруд, пальне, продукти харчування (в тому числі велика кількість зерна і продуктові набори як для військових, так і для мешканців визволених міст).

Джерело


Юрій Бірюков

Три месяца подготовки проекта, уже можно было бы и «выгореть», насмотревшись картинок и видео, успокоившись. Но нет, тот самый «щенячий» восторг в первые минуты на промплощадке завода при виде броневиков.

Мы стартовали этот проект в середине марта, да-да, еще оккупирован север страны, еще Ирпень и Буча, но мы упорно планировали наперед, понимая сроки оформления документов и сроки поставок. Три месяца оформляются экспортные документы. Со всеми мыслимыми и немыслимыми включениями представителей МО, с подключением дипломатического корпуса и атташата, включая знакомых в европейских структурах и правительствах.

ПЕРВАЯ в истории итальянская экспортная лицензия для продажи военной техники неправительственной организации за пределами ЕС. Это прямо в рамочку на стену, это прямо вот достижение. Выгрызли.

Так что, да, мы были в состоянии «щенячьего восторга», это глупо отрицать.

Одиннадцать полноценных броневиков для создаваемого сейчас десантно-штурмового батальона, которому на старте формировании дали пять грузовиков и… все. Поставили в длинную очередь ожидания на получение техники. Они знали про покупку месяц назад, очень аккуратно и как бы ненавязчиво уточняли детали и перспективы. Ну, очень ненавязчиво. Всего раза три в день 😉 . Ибо у них такой же восторг. После моего сообщения о том, что документы получены, на заседании правительства Италии решение про лицензию принято – ну, вот с этого момента сообщения от батальона стали… чуть более навязчивыми, но это тоже «щенячий» восторг. И мой, и их.

Я потом отдельно расскажу про броневики. Про тепловизоры и камеры наблюдения. Про запасные части и обслуживание. Про кондиционеры и… меня это каждый раз веселит особо-сильно – ПАРКТРОНИК! Я это все расскажу потом. Сейчас я расскажу про деньги.

СОРОК. ПЯТЬ. МИЛЛИОНОВ.

Вдох. Выдох. Вдох. Выдох. На оплату контракта нам нужно собрать немыслимо-невероятную сумму в размере 45 миллионов гривен. Сумма была бы в два раза больше, но да, и как всегда, традиционная половины оплаты от Порошенко уже сделана, был заплачен аванс. Броневики уже подготовлены к погрузке, их доставят за неделю с момента полной оплаты. Но сначала – оплата. И нам надо собраться и собрать. Сможем ли мы? Сможем! Просто нужно собраться. Нужно найти возможность, нужно рассказать про этот проект друзьям, нужно показать этот проект знакомым.

Эти броневики не только «перевозка личного состава», не только «защита личного состава от пуль и осколков». Это просто мы и они, наши парни. Не больше и не меньше. Это не про уникальную покупку волонтеров, не про соревнования в необычных идеях, это не про политику или пиар. Это про наших военных и про наш шанс им помочь. Нам нужно собраться и собрать.

И мы ведь соберем, по 20 и 50, по 1000 и по 5000 – мы соберем!

Ну, и для финального штриха – мы придумали несколько вариантов сказать спасибо ВАМ за вашу помощь. Там и ваши имена (строго по желанию и с возможностью вариаций) на специальной металлической пластинке внутри машины, там и спец-супер-эксклюзивные футболки “Я придбав ЗСУ броньовик”. Это все на сайте.

Соберемся? Соберем?

По Україні

ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРИВАТ 24
5169 3305 2068 6400

Для ІНШИХ банків:
5375 4115 0177 8331
Або за посиланням.

Або переказ на рахунок:
Найменування отримувача: ГО СОЛIДАРНА СПРАВА ГРОМАД
IBAN рахунок: UA193052990000026002016226051
Код ЄДРПОУ/ІПН: 42992954
Призначення платежу: благодійна безповоротна допомога на користь ГО

PayPal

Переказ на: wingman2006@mac.com
Тип переказу: Family/Friends

Western Union / MoneyGram

Переказ на: ANTONINA BUZILO

SWIFT перекази

Account owner: Solidarna Sprava Hromad
PLN – IBAN: PL48 1020 1068 0000 1802 0383 6525
CAD – IBAN: PL53 1020 1068 0000 1602 0383 6533
EUR – IBAN: PL58 1020 1068 0000 1402 0383 6541
USD – IBAN: PL64 1020 1068 0000 1902 0383 6673
Bank SWIFT Code: BPKOPLPW
Name of the Bank: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
Bank’s address: ul. Puławska 15, 02-515 Warsaw
Bank’s country: Poland

Кріптовалюти

USDT (TRC20)
THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX
BTC (Bitcoin)
18YKHeM5MmGFNZhbrvsaoT7WsE3PJxjFXd
ETH (ERC20)
0xba65e794d8aec422d0d71cce1095c63da579e144

 

,