Окупанти прийшли і вдруге зруйнували життя українського Донбасу (фото)

Ірина Геращенко

Переглядаю фотографії.

Реставрація і потім відкриття театру в Сєвєвродонецьку, як же ми тішилися з трупою і планували гастролі по Україні і за кордон.

Дитячий будинок, евакуйований влітку 14-го з Луганська, для якого разом з іноземними партнерами ремонтували дитячий садочок.

Звільнена Катеринівка, куди ми з Марією Іоновою привезли Послів Португалії та Іспанії, а місцеві жіночки вмовляють нас зайти в гості на чай.

Золоте, де ми побудували КПВВ, а орки так і не дали його відкрити, і я сварюся з СММ ОБСЄ, що моніторити безпекову ситуацію треба 24/7, а не лише світовий день.

Станиця Луганська, де українські активісти розповідають, як проводили день вишиванки.

Європейський сквер, який ми з комітетом євроінтеграціі з любов’ю висаджували біля будинку культури в Сєвєродонецьку. Евакуйовані з Луганська виші, куди ми привозили бібліотеки.

І знову Золоте, де найсмачніші в світі абрикоси, і зараз починається їх золотий смачнющий сезон.

Я не можу дивитися ці фото без сліз, бо скільки сил, любові люди і держава вкладали в відродження цих міст після їх звільнення в 2014.

Просто боляче думати, яку ціну платила наша Армія, утримуючи ці українські міста, демонструючи мужність, звитягу, коли ворог мав десятикратну перевагу в живій силі та техніці, на цьому найгарячішому зараз напрямку.

Рускіе, які ж ви потвори, ви прийшли і зруйнували ще раз життя мирних міст.

Міста повернемо і відбудуємо. Вас, рашисти, ненавидимо на покоління вперед.

Автори