Чи отримав народ щеплення від «шаріїв»?

Валерій Прозапас

На одній з останніх перед 24.02 сесій міської ради, на якій я попереджав, до чого призведе ігнорування небезпеки вторгнення, один депутат із обраної туди “партії Шарія” мені сказав: “что ты никак не успокоишься, постоянно воюєшь?”.

І так само думала катастрофічна більшість колег, в їхніх очах читалося те саме запитання та більша зацікавленість у різних цікавих строчках бюджету, ніж спробах усвідомити рівень смертельної загрози, але то таке, дєло житєйскоє, хітрожопоє, може хоч зараз задумаються над причинами окупації 80% Запорізької області.

А тепер партію гебнявого Толіка заборонено, але свою функцію вона виконала, встигши насипати чимало лайна в голови населення, бо сам факт обрання в органи влади відкритих агентів москви не міг не призвести до катастрофи.

І найгірше, що ця ніша ненадовго залишиться порожньою – знову підсунуть якогось очкастого “простово парня с народа, которий рубіт правду-матку”, і якому довірятимуть ледь не більше, ніж державницьким силам.

Сподіваюсь, народ отримав щеплення від подібних розводок та зуміє більше не потрапляти в ці пастки, інакше перебування у владі людей з питаннями про “всьо воюєшь?” за місяць до війни рано чи пізно призведе до невиправних наслідків, бо не всяку дурість зможуть виправити ЗСУ.

 

Ілюстрація: Рух “Чесно”

Автори